jít naiDNES.cz

Noidovy osamělé Vánoce: Jak bude letos trávit Štědrý večer?

Hlavně je přežít, takový je plán Václava Noida Bárty na letošní Vánoce. Ty pro něj začnou totiž až 25. prosince, kdy na první svátek vánoční dostane svou dcerku. Jak bude ale trávit Štědrý den?

Nejsmutnější Vánoce, tak přesně ty má před sebou Václav Noid Bárta, kterého začátkem letošního roku opustila manželka Gábina i s dcerkou Terezkou. 

„Dvacátého čtvrtého slavit nebudu. Nechci vidět ani žádný náznak, že jsou Vánoce, takže si udělám burrito, křidélka Buffalo a pustím si buď Ramba, nebo 300: Bitva u Thermopyl a nějak to přežiju,“ svěřil se nám Noid na každoročním charitativním koncertě nadace Kapky naděje.

Mnohem šťastnější pro něj bude ale první svátek vánoční. „Bude to velké. Přijede táta, brácha, máma a uděláme si krásné svátky. Všechno již mám připravené a vymyšlené. I dárky od Ježíška jsou připravené,“ vysvětlil zpěvák s tím, že dárků je víc než dost.

„Dokonce přemýšlím, že jí to nějak podělím, aby je nedostala všechny najednou,“ zamyslel se Noid. Ten dárky pro dcerku řešil se stále ještě manželkou Gábinou, se kterou v posledních týdnech podle jeho slov v rámci možností vychází. Dokonce spolu prý byli i jako rodinka v zoo.

„Velké dárky jsme řešili s Gábinou, aby nedostala dvě kola. Tam je jasně dané, kdo co daruje,“ uzavřel Vašek.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 15. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
Komentáře