Noid chce zpátky svoji ženu, Gábina ale našla štěstí jinde. S kým tedy skončí?

28. dubna 2017
Zpěvák Václav Noid Bárta (36) svůj vztah s houslistkou Andreou Jiskrovou nijak nepopírá, zároveň ale prosí manželku, aby se vrátila do jejich rodinného domu v Mukařově. Gábina Dvořáková (28) však našla klid a lásku v náruči Patrika Paulise a po táhlých problémech manžela pochopitelně odmítá.

Zpěvák Václav Noid Bárta pletky se svou spolupracovnicí a houslistkou Andreou Jiskrovou nikdy zásadně nepopřel. V každém rozhovoru si nechal otevřená zadní vrátka pro případ, že by o jejich poměru promluvila sama Andrea nebo na povrch vypluly jejich společné korespondence.

I přes krátký románek ale Noid stále prosí svou ženu Gábinu, aby se k němu vrátila a společně s dcerou Terezkou byli zase jedna rodina. „Píše jí snad každý den, že by ji chtěl zpátky,“ řekl nám jeho kamarád, kterému se často svěřuje s tím, že je to to jediné, co momentálně chce.

Ještě nedávno přitom Gábinu označoval za zlatokopku a ničitelku jejich manželství. „Každý nevěrník hledá důvody, proč rozbil rodinu. Na jednu stranu ze mě dělá ochlastu a feťáka, na druhou stranu chce, abych ji živil a dal jí svou kreditní kartu,“ špinil svou ženu veřejně kvůli tomu, že po odchodu z Mukařova našla klid a pohodu v náruči svého plastického chirurga Patrika Paulise.

Teď se mu ale všechno rozleželo v hlavě. Dobře ví, že se mu Gábina s jeho démony snažila do poslední chvíle pomoci a jakmile odešla, zůstal sám.

Ani poměr s Jiskrovou mu totiž nepřinesl požadované uspokojení a radost.

Václav má prý novou přítelkyni.

S Andreou Jiskrovou měl Noid krátký románek.

Houslistka se dokonce na své sociální síti rozepsala a přiznala, že se s Vaškem budou stýkat nadále jen pracovně: „Co se týká mého vztahu s Václavem, domluvili jsme se na spolupráci při tvorbě filmové hudby. Vzhledem k tomu, že v současné době prochází krizí ve své rodině, a při jeho popularitě využila bulvární média této situace zejména, když jim k tomu tak odporným způsobem pomohl pan Salavec. Jinak by se vše odehrálo v klidu.“

Václav je tedy opět sám, a proto doufá, že se všechno v dobré obrátí.

Možná, že měl ale s odprošením ženy začít dříve. Třeba předtím, než na sebe manželé začali veřejně útočit a praskl jeho poměr s Jiskrovou. Podle dobře informovaných zdrojů je totiž Gábina po boku Paulise spokojená a dokonce už ani nehubne.

Šťastný konec tak na Vaška zřejmě nečeká.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 26. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 20
  • 14
  • 13
  • 11
  • 11
  • 10
Komentáře