Jedno tělo, jedna duše: Noidova partnerka se hned vrhla do práce, aby v tom nebyl sám

6. června 2021
Sympatický zpěvák Václav Noid Bárta (40) by se pro rodinu rozdal a partnerku Elišku Grabcovou (29) by nejradši na rukou nosil. Není se čemu divit, že s ní chce po dceři Elišce (1,5) ještě další miminko. Ale ne vždy měl štěstí na tak pracovitou, skromnou a milující partnerku. Tanečnice nastoupila do práce hned po porodu.

Zpěvák Václav Noid Bárta našel konečně ženu snů. I když už byl dvakrát ženatý a vždy si myslel, že je to napořád, teď si prý je jistý, že tanečnice Eliška Grabcová je opravdu ta pravá. A to nejen proto, že s ní momentálně žije a má s ní malou dceru Elišku, ale kvůli tomu, jak se staví k rodině a k němu samotnému.

Na své milované ho nejvíce těší a láká to, jak je Eliška pracovitá a myslí na rodinný rozpočet. Nebojí se žádné práce, ví, že se složenky neptají, a ráda přispěje také něčím svým do mlýna.

„Já ty moje všechny holčičky tak moc miluju, až to snad ani není možné,“ vyznává se často na Instagramu. 

Což se o Vaškových partnerkách moc říci nedá. Vždy měl krásné ženy, většinou modelky, rád se s nimi ukazoval, ale že by samy přidaly ruku k dílu, o tom nemůže být moc řeč.

Modelka Gabriela Dvořáková s prvním manželem Václavem Noidem Bártou

Třeba jeho bývalá žena Gabriela Dvořáková (30), se kterou má prvorozenou dceru Terezku, byla zvyklá, že se muž po všech stránkách o ni postaral. A to hlavně finančně. Expřítelkyně Leoše Mareše (45) byla vždycky zvyklá na luxus, že ji muži zahrnovali drahými auty, šperky, dárky, takže to samé požadovala i od zpěváka, který jí ale takový nadstandard nemohl poskytnout.

Ani miss Eliška Bučková (31) nebyla zrovna zvyklá žít skromně, hlavně už ani nemusí, a i když Eliška ráda dala najevo, že jí pak nevadil „přírodní“ život s Jakubem Vágnerem, je u ní těžko si představit, že by nastoupila například za kasu.

S tanečnicí Eliškou Grabcovou by si přáli další miminko.

Proto si Vašek tolik váží Elišky, protože ta by ho nikdy ve štychu nenechala, i kdyby jednou byl bez koruny, což se asi stát nemůže, ale má v ní jistotu a pevné mantinely. Sama mu i pomáhá natáčet videoklipy, spoty, protože si pořídili nahrávací firmu a začalo se jim to pořádně rozjíždět.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:07 pondělí 4. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 5
  • 4
  • 3
  • 3
  • 3
Komentáře