Noid prý nevrátil dceru ve smluveném termínu: Dvořáková trne strachy!

3. dubna 2017
Jak to tak vypadá, rozchod Václava Noida Bárty (36) a Gábiny Dvořákové (28) se zvrhává v drsnou válku o dítě. Noid svou dvouletou dcerku Terezku, která mu byla podle dohody svěřena na víkend, matce v neděli nevrátil a přestal komunikovat. Dvořáková se bojí, co bude dál.

Václav Noid Bárta se rozvádí s manželkou Gabrielou. Ta se po necelých třech letech od svatby odstěhovala i s dcerou Terezou (2) k rodičům do Českých Budějovic, zatímco Vašek zůstal ve své dřevostavbě v Mukařově. Pár se dohodl na společné péči tak, že dcera bude každý druhý víkend s tátou. Dcerku si měli předávat na předem dohodnutém místě v neděli. K tomu ale ze strany zpěváka nedošlo.

„Vzal si Terezku podle domluvy na víkend, ale už jí nevrátil. Gábina tak neví, co má dělat. Je zoufalá,“ řekla nám modelčina dobrá kamarádka, podle které se tímto způsobem Vašek Gábině mstí za to, že se po jejich hádce nevrátila domů a tráví čas s plastickým chirurgem Patrikem Paulisem.

„Do médií říká, že mu Gábina dělá problémy a nechce mu dceru dávat, ale není to tak. Vždycky to dodržela. Jen je z toho vždy nervózní. Tomu se ale nemůže nikdo divit po tom, co teď předvedl,“ dodala.

Dvořáková tak prý momentálně řeší, jak dceru dostat zpátky a je z celé situace velmi unavená.

Noid je naopak vysmátý, pracuje v divadle, chodí do posilovny a dokonce ochotně pózuje po představení s fanynkami.

Snad si to manželé mezi sebou konečně vyjasní, protože tento stav rozhodně neprospívá ani jednomu z nich a už vůbec jejich malé dcerce.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:00 úterý 1. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 29
  • 20
  • 17
  • 15
  • 13
  • 11
Komentáře