Z Noida se stane trojnásobný táta. O novince informovali s partnerkou Eliškou videem

21. října 2021
Zpěvák Václav Noid Bárta (40) si vždycky přál velkou rodinu a teď se mu to plní. Už za pár měsíců se stane trojnásobným tatínkem. Sice si šťastnou novinu chtěli nechat s partnerkou Eliškou Grabcovou (30) raději pro sebe, ale nakonec to nevydrželi a do světa pustili roztomilé video.

Sympatický zpěvák Václav Noid Bárta má s tanečnicí Eliškou Grabcovou dceru Elišku a z předešlého vztahu s modelkou Gabrielou Dvořákovou (32) dceru Terezu. Teď se nemůže dočkat třetího potomka. Jestli to bude vytoužený chlapeček, to se ještě neví, ale i kdyby to byla do třetice holka, Vašek by se tomu nebránil.

„Když jsme skládali pro Evu Burešovou písničku Malý princ, říkali jsme si, že bychom taky chtěli ještě nějakého malého prince nebo malou princeznu, že bychom si ještě jedno dítě pořídili. A teď když jsme složili píseň Úsměv Mony Lisy, chceme vám říct, že máme důvod k úsměvu, protože čekáme malého prince nebo malou princeznu,“ oznámil Noid na Instagramu.

Obě jeho děti se prý už nemohou dočkat dalšího sourozence. Vašek má radost z velké rodiny, celý svůj život překopal, přestal pít, hodně cvičí a hlavně se z něj stal rodinný typ.

Kdo by to byl do drsného rockera před lety řekl, když obrážel jeden večírek za druhým? Zpěvákova změna je neuvěřitelná, prý by si klidně rád pořídil Klapzubovu jedenáctku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře