jít naiDNES.cz

Václav Noid Bárta od základů překopal svůj život a takhle to dopadlo!

Václav Noid Bárta dal vale večírkům, cigaretám, alkoholu a nezdravé stravě a začal cvičit. A dost lidí tím vyděsil. | foto: Facebook Václava Noida Bárty

Když se Václav Noid Bárta (38) do něčeho pustí, jde do toho naplno. Ať už se to týká práce, nebo zábavy. Ty tam jsou doby, kdy byl králem večírků a žil jako rocková hvězda se vším, co k tomu patří. Skoncoval s cigaretami, alkoholem i horami nezdravého jídla a vyměnil je za dřinu v posilovně a zdravou stravu. No i když...

„Sice jsem skončil předposlední, ale se vší pokorou jsem na sebe pyšný. Z toho otylého, opilého a kouřícího individua se mi podařilo za dva a půl roku udělat sportovce, který nekouří, nepije a mohl si stoprocentně nenasypaný dovolit stoupnout na prkna v soutěži Men’s Physique mezi ostatní soutěžící,“ svěřil se Václav Noid Bárta, který si nový způsob života a i vizáž náležitě užívá.

„Přípravu jsem se stoprocentní pečlivostí dodržel a opravdu to vydřel do maxima a nepodlehl pokušení, takže jsem šťastný. Všechno jde, když se pro to rozhodnete!“ doplnil hudebník, který je teď na sociálních sítích za hvězdu za to, jak se „hecnul“, i za to, že od základů překopal svůj rockerský způsob života.

„Mou stravu teď tvoří zhruba padesát gramů rýže denně, hodně masa a hodně zeleniny. Vůbec nemohu například cukr,“ svěřil se iDNES.cz pár dní před soutěží, která proběhla 19. října v Čelákovicích.

„Během tří let jsem zhubl skoro třicet centimetrů v pase. Rozhodl jsem se, že to z toho tlustého kluka s pupkem dotáhnu až na soutěžní molo. Jen tak bezcílně cvičit mě nebaví. Cvičím proto, abych šel na soutěž. Musím dělat všechno naplno,“ potvrdil Noid to, co se o něm už dlouho ví. 

Dělat věci jen tak napůl, neumí. A je úplně jedno, jestli se to týká večírku do kuropění, anebo cvičení. S hýřením je, zdá se, nadobro konec. Zpěvák mu dal vale i z toho důvodu, že jaksi nejde skloubit se vzorným rodinným životem.

Zatímco alkoholu se ani nedotkne, pamlsky, které měl před soutěží zakázané, umí spucovat na kila, když na to přijde.

„Co si dáme s Terezkou po soutěži? Dvacet rohlíků, máslíčko, hodně zmrzliny, bonbony, hermelínový a taky pochoutkový salát, čedar, italský salám, francouzskou bagetu, šunkové koleno, tyčinky Snickers a Mars, velkou čokoládu Milka a pizzu,“ pochlubil se Noid a odborníkům na výživu spadla brada.

Je otázkou, jak moc tohle organismu svědčí. Je jasné, že takhle bohatýrsky Noid nejí každý den, na druhou stranu to musí být pro tělo docela záhul. Zvláště když člověk přihlédne i k tomu, že před soutěží musíte omezit tekutiny na minimum, aby se tělo odvodnilo a více vynikly svaly.

Fanoušci Václava Noida Bárty, kteří se právem sklánějí před tím, co dokázal, jsou už teď zvědaví, jak se umístí příště. 

„Jak ho známe, z toho předposledního místa určitě poskočí nahoru,“ shodují se. 

Tak snad bude ještě k poznání, už teď s tím někteří měli problém...

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat