jít naiDNES.cz

Noid měl soud o dítě, čeho se musel vzdát pro klid v rodině?

Manželství Václava Noida Bárty (37) a Gábiny Dvořákové (29) spěje ke konci. Zpěvák a modelka mají po prvním stání, ve kterém se rozhodovalo o dceru. Jak to po několikaměsíčních tahanicích nakonec dopadlo?

Zpěvák Václav Noid Bárta už bude brzy svobodný muž. Konečně se s manželkou Gábinou Dvořákovou dohodli na péči o dceru Terezku. „Už proběhlo stání, během kterého se řešila péče o malou Terezku. Václav ustoupil ze střídavé péče, o kterou původně stál, a Gábina mu zase vyhověla v tom, aby s ní trávil čas, kdy bude chtít,“ uvedl zdroj Expres.cz, podle kterého mezi manželi aktuálně panují vřelé vztahy.

„Od rozchodu s Paulisem, který dělal zbytečné zlo mezi oběma, to začalo fungovat,“ dodal s tím, že právě bývalý partner modelky stál za mnoha spory manželů.

Již brzy se tedy z muzikálové hvězdy a modelky stanou svobodní rodiče a snad možná i přátelé. „Oba o sobě teď mluví pozitivně. Myslím, že si plno věcí vyříkali,“ uzavřel. O tom, že je momentálně klid na bojišti, promluvil mimo jiné pro Expres.cz i sám Václav. K žádným hádkám nedochází. Teď jsme spolu byli s ní dokonce v zoo. Snažíme se, aby veškerý průběh byl naprosto čistý,“ uvedl.

Zdá se, že válečná sekera je konečně zakopaná a nastává období klidu a pohody. Snad to Dvořákové s Bártou vydrží.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 čtvrtek 10. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Trapas
  4
 • Sladký
  4
 • Tvl
  3
Komentáře