jít naiDNES.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, místo toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční soutěže StarDance, se zdálo, že v jeho osobním životě je všechno v pořádku. Opak je ale pravdou a tanečník už není s moderátorkou Kristinou Kloubkovou. „Semlelo se to dohromady,“ přiznala serveru Super.cz.

Moderátorka Novy Kristina KloubkováVáclav Kuneš se po roce a půl vztahu rozešli.

„Je pár věcí, které se staly. Šlo to dolů. Ve vztahu už nejsem. Nejsme pár několik týdnů. Není potřeba to víc komentovat. Není to jen tento důvod, staly se i jiné rodinné problémy. Semlelo se to dohromady,“ řekla moderátorka.

Kloubková vztah s Kunešem přiznala teprve minulý rok v lednu. „Jsem tady s novým přítelem. Je to Václav Kuneš, vynikající choreograf a tanečník. Potkali jsme se tak nějak správně a je to hezké,“ řekla na festivalu ledových soch tehdy zamilovaná Kloubková.

Kloubková i Kuneš jsou vystudovaní tanečníci a na studiích se také poznali. Tehdy ale jiskra ještě nepřeskočila. Dohromady se dali až o mnoho let později.

To, že moderátorka prochází těžkým obdobím, naznačoval také úbytek na váze, kterého si diváci v posledních týdnech mohli všimnout. „Je období, kdy jsem nějak pohubla. Není to plánované, byly starosti. Tělo zhublo. Říkala jsem si, že bych mohla přestat kouřit a zase přibrat,“ přiznala Kloubková na kosmetickém veletrhu v pražských Letňanech pro Super.cz.

Kloubková byla od roku 2007 provdaná za zpěváka Alana Bastiena. O dva roky později se ale rozešli. Z následujícího vztahu s Karlem Moravcem má dceru Jasmínu. S Václavem Kunešem se podle jeho vyjádření plánovali vzít.

Václav Kuneš má dceru Aine (11) s japonskou ženou, se kterou se kdysi seznámil během tanečního angažmá v Haagu.  S dcerou komunikuje hlavně přes Skype, a to v angličtině. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:38 16. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Haha
  21
 • Cože
  17
 • Tvl
  15
 • Sladký
  14
 • Super
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat