jít naiDNES.cz

Václav Kopta je po boku manželky štěstím bez sebe. To jsou spolu skoro 40 let!

Václav Kopta a herečka Simona Vrbická jsou spolu od sedmnácti let. | foto: Herminapress

Se svou manželkou je od svých sedmnácti let a dodnes o ní mluví s něhou a neuvěřitelnou úctou. Přitom jsou spolu Václav Kopta (53) a herečka Simona Vrbická (53) téměř čtyřicet let! Pár si spolu zahraje ve hře Cyrano z Bergeracu.

O Václavu Koptovi je teď zase hodně slyšet, přitom ještě relativně nedávno si ho diváci pamatovali leda jako melancholického blonďáka ze Sněženek a machrů. Teď je herec a hudebník Václav Kopta zpět, mimo jiné jako moderátor pořadu Koptashow.

Zanedlouho ho uvidíme také na divadelních prknech, kde si střihne roli v klasické hře Cyrano z Bergeracu. V ní si zahraje i jeho manželka Simona Vrbická, se kterou má dvě dcery.

Manželé se bok po boku objevili na tiskové konferenci k připravované hře a působili tak sladěně, že se nechce věřit, že jsou spolu tak dlouho.

Václav Kopta se k ženě pyšně tiskl a vyzařovala z něj spokojenost. Ta z něj nejen vyzařuje! Když může, vyjadřuje ji i verbálně a na svou ženu pěje jen chválu.

„I psa máme, fenu, a já jsem v rodině takový exotický prvek. Svou biologickou funkci jsem splnil, takže jsem šťastný, že mě doma tolerují, dají mi najíst, napít, je tam teplo,“ prozradil v rozhovoru pro Blesk pro ženy kdysi.

Ani jejich manželství nebylo nepřetržitě zalité sluncem, ale nakonec to jejich vztah spíš posílilo. „Vytvořili jsme tandem, který dokáže odolávat okolnostem a nepřízním. Víme, že se můžeme jeden o druhého opřít. Jak říká klasik: V cílové rovince se nepřepřahá,“ dodal tehdy.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat