Známý dýdžej překvapil závažnou nemocí: Kvůli tomu si myslí, že bereme drogy!

Již přes třicet let žije nočním životem a díky své píli se stal jedním z našich nejznámějších dýdžejů. Uwa Vaník to neměl ale v životě vůbec jednoduché. Málokdo totiž tuší, že trpí velmi závažným onemocněním. Expresu přiznal, že se léčí s Touretteovým syndromem!

Minulý týden sice oslavil 48. narozeniny, dlouhých 31 let se ale živí jako dýdžej. A rozhodně s každodenními večírky nehodlá seknout ani po dovršení padesátky, kterou má doslova na krku.

„Ono to jde dělat celý život. Vyrůstáš, dospíváš. Dostáváš jiné hodnoty a pohled na svět. Jde to ale dělat, do kdy chceš. Je to život věčného mládí,“ svěřil se na své narozeninové párty Uwa Vaník, podle něhož tuto práci nejde dělat bez pravidelného sportování.

„Když to děláš naplno a sportuješ, vyrovnáváš ty mejdany. Je to navíc lepší, než kdybych dělal práci přes den. Práce se neštítím, neponižuju nikoho, vážím si lidí, co pracují normálně, ale když pracuješ přes den, pak jdeš do hospody a domů, nesmíš se divit, že pak v 48 letech máš pupek a tři brady,“ myslí si Uwa, kterého jsme se zeptali, zda tuto práci jde vůbec dělat, aniž by užíval tvrdé drogy.

Co odpověděl?

„Jsem rád, že se mě ptáte. Jde. Mám Touretteův syndrom. To jsou tiky. Kvůli mé práci, že jsem dýdžej a dělám to tak dlouho, tak si každý myslí, že fetuju. Tím, že mám tu nemoc, jsem roztěkaný. To je tím nedostatkem určité látky v mozku. Léčím se u doktora Růžičky, což je super chlap. Doporučil mi léky. Takže to jde dělat bez drog. Jenom absolutní idiot si myslí, že je dýdžej a musí fetovat. Vůbec ne. Když fetuješ, budeš na vrcholu půl roku,“ dodal Vaník.

Fotogalerie

Komentáře