jít naiDNES.cz

Nejhorší práce na světě? Utajený šéf bude čistit toalety, moc mu to nepůjde

Na tuto zkušenost Petr Benáčan nezapomene. V rámci reality show Utajený šéf se totiž musel z vyvoněné kanceláře obchodního a marketingového ředitele přestěhovat doslova mezi fekálie. Bude si nyní práce svých podřízených vážit víc?

Pokud vás někdy napadlo, jak se čistí mobilní toalety, dneska dostanete svou odpověď. Do reality show Utajený šéf se přihlásil obchodní a marketingový šéf společnosti, která se stará o čistotu mobilních toalet, Petr Benáčan. Ten bude společně se svými zaměstnanci v přestrojení čistit nejen sprchy po festivalech, ale hlavně záchodky.

Pod dohledem své podřízené Vendulky absolutně nestíhal a pořádně se zapotil. Diváci uvidí nejen problém se zápachem, ale také to, jak šéf Petr vůbec nezvládne tempo svých podřízených. Nakonec si vysloužil i tvrdou kritiku.

„Já mám dojem, že je to trošku nemakačenko a víc flákač, ale kdybychom mu pomohli, tak by to bylo snad dobrý,“ zkritizuje svého šéfa Vendula.

Spokojený s jeho pracovní morálkou není ani další z jeho podřízených, který vůbec netuší, s kým má tu čest.

„Se mi zdá, jako by byl nějakej inženýr, ty vole, protože hned začal vymýšlet nějaký kraviny. Prostě to musíš naložit a je to,“ rozčiloval se Josef Bárta na svého šéfa.

Přežije Petr pět dní v kůži svých zaměstnanců? To uvidíme dnes od 20.20 na Nově.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:59 6. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  11
 • Trapas
  10
 • Super
  9
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře