Úmorná vedra přichází zchladit novou peckou kapela Like-it!

Autor:
  8:33
Like-it

Like-it | foto: YoutubeOcko.tv

Mrazí je další nadějný singl kapely Like-it, který následuje po úspěšném Nádechu, který zboural rádiové hitparády!

Like-it o sobě dali pořádně vědět singlem Nádech, který bodoval nejen v českých rádiích, ale i na hudebních televizích.

Nová píseň se jmenuje Mrazí, ale nenechte se zmást, rozhodně by měla patřit do letních playlistů. Uslyšíte ji celé léto i na hudebních festivalech, které Like-it ve velkém obráží!

Zpěvák Like-it Dominik Kříž si opět střihl hlavní roli a o singlu říká: Mrazí je skladba plná emocí vystihující nejen lásku k člověku, ale zároveň ke všemu okolo. Mrazí vyjadřuje pocity nálad, které se u každého v letním období, ať chceš, nebo nechceš, projeví.“

Režii, kameru i námět klipu Mrazí si vzal na starost zpěvák kapely Limbo Planet Matěj Říha alias Mateyf Iks.

„Natáčení jsme si moc užili, sešla se skvělá parta v čele se skvělým Matějem, který to všechno točil a měl okolo sebe sakra dobrý tým,“ dodává Dominik Kříž.

Like-it jsou mladá pop-rocková kapela z Vysočiny, kterou tvoří pět kamarádů. Kapela zaujme energickým a sebevědomým vystoupením, kterému nechybí chytlavý zvuk kytary ani charismatický projev zpěváka Dominika.

Like-it mají za sebou dvě turné s kapelou Chinaski nebo turné s kapelou Sebastian, kde hráli jako předskokani.

Vyhráli soutěž kapel Vysočina Fest v roce 2013 a také soutěž Vysočina hledá talent 2014, poté se umístili i v anketě Český slavík.

Jejich singl Nádech bodoval ve všech českých rádiích i na hudebních kanálech.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:33 čtvrtek 31. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 8
  • 8
  • 8
  • 7
  • 6
  • 6
Vstoupit do diskuse
Témata: Česká Hudba
Vezmeme vás na titulní stranu