jít naiDNES.cz

Křečovitá Uma zaskočila Vary: Odmítla se fotit s cenou, nálada se jí nelepší

Umu odhalily její smutné oči. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Hlavní hvězda Uma Thurman si neužila slavnostní ceremoniál tak, jak jsme to vídali u jiných dříve. Ačkoliv je zvykem, že se oceněný umělec po skončení zahajovacího aktu přesune k fotostěně a s cenou prezidenta festivalu zapózuje, Thurman nejspíš na focení neměla náladu. Zmizela totiž zadním vchodem!

Ještě ve čtvrtek večer to vypadalo, že z Umy Thurman bude John Travolta v sukni. Rozdávala na všechny strany úsměvy, podepisovala se fanouškům, a dokonce laškovala s fotografy. Po jejím příjezdu na červený koberec bylo ale všem jasné, že je všechno jinak.

Vteřinu poté, co vystoupila z limuzíny, bylo zřejmé, že se něco stalo. Uma dokonce zabouchla dveře od vozu, i když její dcerka ještě seděla vevnitř.

To, že není něco v pořádku, bylo cítit i z chování bodyguardů, kteří byli nervóznější než kdy předtím. Při vstupu do sálu dokonce málem strhli k zemi hned několik lidí, protože je bez varování začali tlačit před sebou, aby s Umou nepřišel do styku někdo, kdo nemá, ačkoliv všichni přítomní byli pozvaní hosté.

K faux pas došlo také po předání ceny. Uma sice před Jiřím Bartoškou symbolicky poklekla, cenu ale nepolíbila, jak je již tradicí, a navíc absolutně ignorovala slavnostní focení před fotostěnou. Zatímco Casey Affleck a James Newton Howard, kteří taktéž dostali od Jiřího Bartošky cenu, tuto tradici ctili, Thurman doslova utekla zadním vchodem.

Návštěvníci letního kina, kde by měla v neděli večer představit film Kill Bill, se tak mají na co těšit. Ale snad se Umě do té doby nálada zlepší.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 29. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  58
 • Super
  15
 • Cože
  12
 • Haha
  10
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat