Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Uhlířka z OnlyFans po kauze na Mácháči: Dostala peníze od špitálu, pak twerkovala na Zrče!

  Influencerka Barbora Uhlířová alias Uhlířka po nedávném mejdanu na Mácháči skončila s velkými bolestmi břicha v nemocnici v České Lípě. Tam se k ní personál prý choval velmi arogantně, a navíc jí sestry naúčtovaly nemalý poplatek za vyšetření. Ona se pak odhodlala sepsat oficiální stížnost, čímž celou kauzu obrátila ve svůj prospěch. Krátce poté se dočkala nejen omluvy od ředitele, ale také vytouženého vrácení peněz. Nyní už sexy provokatérka řádí na jiné párty, konkrétně na chorvatské pláži Zrče, kde každý rok probíhají ty nejdivočejší mejdany na lodích. Právě tam hvězda OnlyFans rozjela před ostatními milovníky mejdanů divoký twerk taneček!

  „Českolipská nemocnice mi už poslala peníze za vyšetření zpět, mám je na účtu,“ informovala nás před pár dny mladá influencerka Barbora Uhlířová, která pod přezdívkou Uhlířka řádí především na platformě OnlyFans, kde prodává žhavé fotky fanouškům.

  Zdá se, že vrácené peníze šly rovnou na další večírek. Potetovaná divoška už několik dní řádí se svými kamarády na chorvatské pláži Zrče, kam jezdí pařmeni z celého světa dovádět na takzvané párty lodě.

  Jedna z kamarádek zveřejnila na Instagramu, jak Barbora před zraky ostatních rozjíždí sexy twerk taneček.

  Barbora, kterou proslavil mimo jiné červnový MMA zápas pod organizací Clash of the Stars, se netají tím, že má ráda pořádné párty.

  „Během covidu žádné akce nebyly a zvykla jsem si, že jsem doma. Přišlo léto a řekla jsem si, že chci udělat pořádnou párty, mám léto narvané festivaly a různými akcemi, strašně si to užívám, miluji akce,“ svěřila se Uhlířka redaktorovi Expresu na nedávném večírku v pražském klubu Duplex, kde to Bára mimochodem také pořádně rozjela. S kamarády pařila ještě druhý den dopoledne.

  Bolelo ji břicho a skončila na kapačkách! Sestry byly prý arogantní

  Mnozí by možná čekali, že si Uhlířka od mejdanů dá chvíli pohov. Je tomu totiž jen pár dní, co si na sociálních sítích postěžovala, že z legendárního Mácháče jela do nemocnice v České Lípě, kde skončila na kapačkách.

  „Spát jsem šla kolem čtvrté hodiny ráno, za pár hodin jsem se vzbudila a měla hrozné bolesti v břiše a křeče. Každých deset minut jsem zvracela. Trvalo to několik hodin, pak jsem usnula. Po probuzení mi bylo pořád na umření a řekla jsem si, že pojedu na pohotovost,“ řekla Uhlířka v rozhovoru pro Expres.cz.

  Uhlířka skončila po Mácháči na kapačkách!

  Zdravotní stav nebyl to jediné, co mladou influencerku znepokojilo. Nelíbilo se jí hlavně to, jak se k ní chovaly zdravotní sestry. Prý byly arogantní, posmívaly se jí a pak Uhlířce ještě naúčtovaly 2300 korun za vyšetření, i přestože je mladá dívka pojištěná.

  „Sestry mi vystavily fakturu na 2300 korun s tím, že mi ji pojišťovna proplatí. Paní na pojišťovně se divila a nechápala, co to má být. Řekla mi, že to funguje pouze v zahraničí a jako občan ČR s platným pojištěním, což se dá dohledat samozřejmě, ale jim se asi nechtělo, jsem neměla platit ani korunu. Měla jsem to doložit zpětně,“ dodala Uhlířka, která napsala do nemocnice oficiální stížnost a dočkala se omluvy od ředitele i vrácení peněz.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:43 neděle 1. ledna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   15
  • Super
   6
  • Haha
   2
  • Tvl
   2
  • Cože
   1
  • Sladký
   1