Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Muže snů hledala na seznamce, našla noční můru. Tyrana, co ji nutil jíst z misky pro psy

  Žena našla na seznamce svého tyrana. | foto: Pixabay

  Alice H. (27) z Ústí nad Labem si prošla peklem. Redakci Expresu popsala, jak se její sen o nalezení dokonalého chlapa proměnil v boj o holý život. Na seznamce totiž našla skutečného predátora, který ji měsíce důmyslně terorizoval, kontroloval a týral. Podívejte se na nový seriál Expresu, který upozorňuje na nebezpečí, které číhá na ženy (nejen) na internetu.

  Když se poprvé zapsala na seznamku, začínala zrovna pandemie koronaviru, a protože měla jako servírka dost času kvůli tomu, že se zrovna zavíraly všechny restaurace, rozhodla se najít štěstí alespoň v lásce. Přihlásila se tedy na několik stránek a pomalu začala chatovat. Ozývala se jí spousta mužů, většinou jim šlo ale jen o sex, bydleli daleko anebo mezi nimi a jí nevládla zrovna nejlepší chemie. Pak se zjevil on.

  Zajímal se o ni tak nějak přirozeně, nijak na sílu. Zaujalo ji, jak pozorně jí naslouchal, moc rád se bavil o jejích zálibách a psal dlouhé zprávy o svém životě. Přitom ji ale nezahlcoval spoustou informací o sobě, nechával mluvit hlavně ji.

  „To jsem ještě nevěděla, že šlo o fázi, během které si o mně nenápadně střádal všechny informace, v podstatě si mě tak studoval,“ přiznala Alice.

  „Mluvili jsme tak nějak o všem a po pár dnech mě požádal i o číslo na WhatsAppu. Tam už jsme si psali každý den a na chatování s milým neznámým jsem začala být pomalu, ale jistě závislá. Psala jsem mu, co zrovna dělám, co se mi zdálo, na co myslím. To samé on. Vždycky mi napsal na dobré ráno, pověděl mi o tom, co si dá k snídani a co bude ten den dělat. No a takhle jsme si povídali hodiny, vlastně dokud jsme zase nešli spát. Chatovali jsme nonstop, přišlo mi to romantické, ale přátelé si začali všímat, že trávím u telefonu až příliš mnoho času,“ popisuje Alice.

  Podle ní začal být jejich vztah nezdravý asi po čtrnácti dnech, možná měsíci. Odborníci ostatně tvrdí, že predátor v mužském těle se dokáže přetvařovat dlouho, aby si svou oběť dokonale nastudoval a nechal ji, aby se do něj citově zainteresovala, čímž pro ni bude těžší odejít. Jakmile se tak stane, začne pomaličku odhalovat svou tvář a zkoumat hranice oběti. Podle jejích reakcí zjistí, kam až může zajít, a podle toho i přitvrzuje, což se ostatně stalo i Alici.

  „Když jsem mu nějakou dobu neodepisovala, začal se zlobit. Ptal se, zda mi na něm už nezáleží, anebo vyzvídal, kde jsem byla. Chtěl, abych mu nahlašovala, kam jdu, protože byl nervózní, když jsem mu třeba dvě hodiny neodepsala. Říkala jsem si, že je možná jenom úzkostlivý, a ze začátku jsem to ignorovala. Pak jsem si ale řekla, že je vlastně i slušnost mu říct, že někam jdu a budu kvůli tomu offline. Postupně jsem z toho ale blbla a někdy jsem i schůzku s přáteli odvolala kvůli tomu, že neměl třeba zrovna dobrou náladu a chtěl si se mnou povídat,“ vzpomíná Alice.

  Poté ale přišel zlom. 

  „Jednoho dne si mě zablokoval. Napsal mi dopis na rozloučenou a byl pryč,“ vysvětluje.

  Naštvalo ho, že Alice jede za svým expřítelem, jehož bratr dostal zrovna covid-19.

  Alice se rozhodla vyřešit problém jako dospělý člověk, a protože ke svému neznámému už chovala nějaké ty city, napsala mu e-mail s tím, že mezi ní a ex nic neproběhlo.

  To neměla dělat.

  Predátor se k ní sice vrátil, nic už ale nebylo tak jako dříve. Přišly měsíce týrání, jedení jídla z psí misky, extrémní sexuální návrhy a chování, které vyvrcholilo zatykačem.

  Utrpení mladé Češky popíšeme v dalším díle příběhu.

  Jste obětí domácího násilí? Volejte linku 116 006.

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

  Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

  Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

  Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

  Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

  Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 27. ledna 2022, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz