jít naiDNES.cz

Zlatokopky sobě. Dominika Myslivcová brání Týnuš Třešničkovou!

Jak jsme vás již informovali, tragická událost, při níž youtuberka Kristýna Třešňáková (22) alias Týnuš Třešničková skončila popálená na pětatřiceti procentech těla, vyvolala v lidech různé pocity. Zatímco jedni ji litují a přejí brzké uzdravení, jsou i tací, co jí nejspíš doživotní zohavení přejí. A právě do těch se pustila česká barbie a známá zlatokopka Dominika Myslivcová!

Obě jsou stejně staré a svou cestu ke slávě začaly zhruba ve stejném věku a totožným způsobem. Jak Dominika Myslivcová, tak i těžce popálená Týnuš Třešničková jsou již roky úspěšně aktivní na YouTube.

Myslivcová, která je o rok starší a videa natáčí o rok déle, má ale větší dosah. Zatímco videa Týnuš Třešničkové vidělo do dnešního dne necelých padesát milionů lidí, Myslivcové více než sto milionů.

Jejich sláva ale již dávno překročila hranice této platformy. Ačkoliv ani jedna z nich nevyhrála soutěž miss, o obě jeví zájem zámožní podnikatelé a právě za nimi se obě před časem přestěhovaly ze svých rodných měst do Prahy.

Zatímco Týnuš oficiálně chodí s milionářem Viktorem Hajíčkem, který v Turecku taktéž utrpěl popáleniny druhého stupně na patnácti procentech těla, Myslivcová by se měla stýkat s movitým podnikatelem Antonínem Charouzem, přestože to nikdy ani jeden z nich nepotvrdil.

I proto jsou obě často od veřejnosti nazývané jako zlatokopky.

Myslivcová nyní zaraženě kroutí hlavou nad nenávistnými komentáři, kterými Třešničkovou její hejtři počastovali.

„Teď jsem si přečetla pár komentářů u Týnuš, která byla v Turecku popálená. Z některých lidí se mi zvedá žaludek. Komentáře typu ‚Na každou svini se vaří voda...‘ Chtěla bych vidět toho bezpáteřního zakomplexovaného chudáka, který tohle dokáže vůbec vypustit z huby. Vím, že úspěch se neodpouští, ale psát tohle? To už musí být člověk zřejmě hodně nešťastný se svým životem,“ zlobí se Myslivcová na Instagramu.

A zlobí se tak moc, že to nezůstalo jen u jednoho příspěvku ve Stories.

„Já jí přeji brzké uzdravení, byla bohužel v nesprávný čas na nesprávném místě a rozhodně si nic takového nezasloužila. A pro vás všechny závistivce, tím, že budete hejtit lidi, kteří se mají lépe než vy, svůj život nezměníte. Přestaňte sedět na p*deli a začněte něco dělat a třeba se taky jednou budete mít lépe,“ říká Dominika, která má pochopitelně pravdu.

Nenávistné komentáře na Instagramu Týnuš Třešničkové.
Nenávistné komentáře na Instagramu Týnuš Třešničkové.

Jen škoda, že ona se nemá dobře proto, že by tvrdě dřela, ale proto, že se nechává se živit a vydržovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 29. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  47
 • Super
  24
 • Haha
  20
 • Tvl
  15
 • Sladký
  11
 • Cože
  8
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat