jít naiDNES.cz

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Co je doma, to se počítá. Týnuš Třešničková sice doma ještě není, počítá ale ostošest. | foto: Koláž Expres.cz

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v dobré obrací. Popáleniny, které utrpěla v luxusní restauraci v Istanbulu, se rychle hojí a za pár týdnů už bude internetová hvězdička zpátky v Česku. Jako první z Turecka zmínila hlavně fakt, že jí raketově stoupá počet sledujících a že nečekala, že vysněné hranice tak rychle dosáhne. Každopádně je fajn, že zdraví je na krásném druhém místě!

„Tak je to tady, už nás tu je 400 tisíc. Naprosto neskutečné číslo, kterého jsem ani nedoufala takhle rychle dosáhnout. Pro mě to není jen číslo, ale tolik úžasných lidí, kteří mě podporují, a přestože teď nejsem aktivní, denně mi chodí zprávy, jak na mě myslíte,“ rozněžněla se Týnuš Třešničková na sociální síti.

Nuda a šeď nemocničního pokoje ji však rychle vrátily zpátky na zem a připomněly události nedávno minulé. Oblíbená youtuberka proto raději přeřadila a opájení se počtem lajků stočila ke svému zdraví a vyhlídkám do budoucna. Naštěstí i v tomto případě se mohla pochlubit skvělými zprávami.

„Jen malý update o mém zdravotním stavu. Vše se každým dnem lepší, obličej je na tom určitě nejlépe a kromě umělých řas jsem to zase já,“ směje se Třešničková.

„Zbytek bude do úplného uzdravení potřebovat ještě pár týdnů. Teprve potom plánuji návrat do Česka. Ještě jednou velký dík za obrovský příval pozitivní energie, kterou mi každý den posíláte,“ dodala Týnuš, která díky tomu na Turecko snad nezanevře.

Při ohnivé show v restauraci světoznámého kuchaře Nusreta Gökceho byla v Istanbulu popálena nejen Třešničková, která utrpěla zranění na pětatřiceti procentech těla, ale i její přítel Viktor Hajíček. Ten dopadl o něco lépe, popáleniny měl na patnácti procentech těla.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:14 20. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  108
 • Super
  24
 • Tvl
  22
 • Haha
  16
 • Sladký
  14
 • Cože
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat