Youtuberka Týnuš: Kuchař ji sežehl plamenem v restauraci, má popáleniny po celém těle

Týnuš Třešničkovou sežehly plameny v luxusní restauraci v Istanbulu. Má popáleniny na 35 % těla. | foto: Instagram, Youtube

Žila svou krásou a sežehly ji plameny. Youtuberka Kristýna Třešňáková (22) alias Týnuš Třešničková musela v největším tureckém městě Istanbulu podstoupit náročný operativní zákrok. Po nehodě během ohnivé show ve vyhlášené steakové restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho (35) má podle tureckých médií mnohačetné popáleniny těla.

Fanoušci Týnuš Třešničkové trnou hrůzou. Jejich oblíbená fashion a beauty youtuberka totiž po tragické nehodě v jedné z vyhlášených istanbulských restaurací skončila v péči lékařů. Ze všech zraněných je na tom mladá influencerka údajně nejhůř.

Co se stalo? K úrazu mělo dojít během vyhlášené ohnivé show v tamější steakové restauraci Nusr-Et, kdy neznámá hořlavina při flambování doslova vybuchla hostům do obličeje. Podle očitých svědků se plameny kuchařům vymkly kontrole asi v půl desáté večer. Někteří hosté údajně situaci ještě zhoršili tím, že se hořlavou látku snažili uhasit vodou.

Třešničková byla podle tureckých médií převezena do nemocnice s vážnými popáleninami na několika částech těla. Nejspíš jí začaly hořet šaty. Její partner, který ji na dovolené doprovázel, měl utrpět poranění hlavy a těla.

Ačkoliv byli všichni poranění převezeni do místní nemocnice, Týnuš musela prý podstoupit náročný zákrok v Americké nemocnici v Istanbulu. 

Luxusní restaurace patří celosvětové kuchařské hvězdě přezdívané Salt Bae. Vlastním jménem Nusret Gökce má kurdské kořeny a proslavil se videem, v němž solí maso stylově tak, že mu sůl padá na předloktí a z něj teprve na maso. Díky videu se stal známý jako Salt Bae neboli solný miláček. Jeho restaurace jsou po celém světě, nedávno otevřel steak house v New Yorku. Rád se fotí se slavnými lidmi a na jeho pokrmech si tak pochutnával Leonardo DiCaprio, David Beckham či Antonio Banderas.

Ti všichni jeho ohnivou show přežili ve zdraví, na rozdíl od české youtuberky Třešničkové, která skončila s popáleninami. Mladé krásce přejeme brzké uzdravení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:46 27. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  137
 • Cože
  62
 • Haha
  54
 • Super
  27
 • Trapas
  17
 • Sladký
  12
Komentáře