Týnuš Třešničková: 100 dní tureckého pekla. Proč nemůže domů?

Sto dní. Tak dlouho uplynulo od té doby, co byla youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková s popáleninami třetího stupně převezena do jedné ze soukromých istanbulských klinik. A přestože její partner Viktor Hajíček tvrdil, že bude mladá kráska do konce listopadu – v nejhorším případě do Vánoc – doma, vše je jinak. Proč nemůže domů?

Na 28. září loňského roku Týnuš Třešničková do konce života nezapomene. Chtěla si jen se svým partnerem Viktorem Hajíčkem užít příjemný večer ve vyhlášené istanbulské steakové restauraci Nusr-Et, odešla ale s popáleninami, které si ponese nejspíše do konce života. To vyplývá z toho, že ani po tak dlouhé době není stále doma a stále neukázala svou tvář.

Co se vlastně stalo? Šlo o nehodu, která se udála při nepovedené ohnivé show. Podle Hajíčka byli prostě ve špatnou chvíli na špatném místě. „My jsme na baru neseděli. Šli jsme ke stolu a po cestě, kdy jsme byli usazováni, tak jsme byli ve špatnou chvíli na špatném místě. Nikdy jsme nevyhledávali žádné fireshow. Byla to špatná náhoda,“ sdělil nám počátkem listopadu Hajíček, který prorokoval, že Kristýna bude do Vánoc doma.

Jeho zbožné přání ale zůstalo jenom v rovině snů. A sama Třešňáková na konci loňského roku potvrdila, že její pobyt v Turecku se může prodloužit. „Za chvilku to budou tři měsíce, co jsem tady v nemocnici, a bohužel nelze odhadnout můj návrat domů. Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s prozatímními výsledky spokojeni,“ vzkázala z Turecka Týnuš, která na fotce odhalila kus své levé ruky.

A právě ze snímku je zřejmé, jak rozsáhlé a hluboké popáleniny má. Otázkou nyní zůstává, jak dlouho bude muset ještě Třešničková zůstat na turecké soukromé klinice, kde ji pravidelně navštěvují nejen rodinní příslušníci, ale i partner Viktor Hajíček.

Svým odjezdem do Česka totiž riskuje, že se poškozená tkáň nebude hojit tak dobře, a navíc by majitel restaurace mohl dát ruce pryč od placení léčby, pokud by neprobíhala v Turecku. Nutno říct, že ačkoliv si Třešničková na istanbulské klinice nejspíš pobude delší čas, než si zprvu myslela, nemůže tam být navždy.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:57 10. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  19
 • Tvl
  15
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Super
  5
 • Sladký
  2
Komentáře