Týnuš Třešničková se odhodlala ukázat zjizvenou tvář, a to kvůli šikaně

Týnuš Třešničková ukázala zjizvenou tvář. Kvůli šikaně. | foto: Koláž Expresu

Šikana. To je téma, které v posledních letech rezonuje společností. Nyní se s ní rozhodly bojovat i české celebrity. Přidala se i youtuberka Týnuš Třešničková, která v rámci kampaně poprvé ukázala svou popálenou tvář bez make-upu.

Neboj se říct. Tak se jmenuje projekt, který má za pomoci známých osobností dodat šikanovaným dětem sílu, aby se ozvaly komukoliv ze svého okolí.

A do kampaně, která byla spuštěna na konci června, tedy několik dní před vysvědčením, se zapojila plejáda významných osobností jak z českého, tak ze slovenského showbyznysu.

Výzvu Neboj se říct přijala Sabina Laurinová, Martin Dejdar, Martin Carev, Ilona Csáková, Marian Vojtko, Lucie Křížková, Linda Finková, Jan Bendig, Eliška Bučková, Tom Sean, Kristýna Kubíčková, Eso, Roman Staněk, Dominika Myslivcová, Kate Matl, Tomáš Arsov, Mína, Rytmus a matka jeho ještě nenarozeného dítěte Jasmina Alagič či Týnuš Třešničková.

A právě od poslední zmíněné to chtělo hodně odvahy. Svůj vzkaz případným šikanovaným dětem natočila bez make-upu, a tak odhalila jizvy na své tváři, které jí zůstaly po tragické události, při níž byla popálena na třiceti procentech svého těla.

„Život mi připravil spoustu těžkých zkoušek. Já jsem se rozhodla nevzdat. Ani vy to nevzdávejte a nebojte se svěřit, když vás něco trápí, protože na to nejste samy. Nebojte se to říct,“ vzkazuje dětem stejně jako ostatní Třešničková.

Stejně jako Dejdar, Laurinová, Csáková či Vojtko i Týnuš říká, že neexistuje problém, který by neměl řešení.

V rámci projektu dokonce vznikl i videoklip s názvem Neboj se říct, který díky interpretům Tomu Seanovi, Míně, slovenskému raperovi Esovi a Dominice Myslivcové cílí právě na ty nejmladší.

A nutno říct, že má velký ohlas. Za pouhý jeden den jej vidělo přes sto tisíc lidí.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat