jít naiDNES.cz

Týnuš Třešničková se odhodlala ukázat zjizvenou tvář, a to kvůli šikaně

Týnuš Třešničková ukázala zjizvenou tvář. Kvůli šikaně. | foto: Koláž Expresu

Šikana. To je téma, které v posledních letech rezonuje společností. Nyní se s ní rozhodly bojovat i české celebrity. Přidala se i youtuberka Týnuš Třešničková, která v rámci kampaně poprvé ukázala svou popálenou tvář bez make-upu.

Neboj se říct. Tak se jmenuje projekt, který má za pomoci známých osobností dodat šikanovaným dětem sílu, aby se ozvaly komukoliv ze svého okolí.

A do kampaně, která byla spuštěna na konci června, tedy několik dní před vysvědčením, se zapojila plejáda významných osobností jak z českého, tak ze slovenského showbyznysu.

Výzvu Neboj se říct přijala Sabina Laurinová, Martin Dejdar, Martin Carev, Ilona Csáková, Marian Vojtko, Lucie Křížková, Linda Finková, Jan Bendig, Eliška Bučková, Tom Sean, Kristýna Kubíčková, Eso, Roman Staněk, Dominika Myslivcová, Kate Matl, Tomáš Arsov, Mína, Rytmus a matka jeho ještě nenarozeného dítěte Jasmina Alagič či Týnuš Třešničková.

A právě od poslední zmíněné to chtělo hodně odvahy. Svůj vzkaz případným šikanovaným dětem natočila bez make-upu, a tak odhalila jizvy na své tváři, které jí zůstaly po tragické události, při níž byla popálena na třiceti procentech svého těla.

„Život mi připravil spoustu těžkých zkoušek. Já jsem se rozhodla nevzdat. Ani vy to nevzdávejte a nebojte se svěřit, když vás něco trápí, protože na to nejste samy. Nebojte se to říct,“ vzkazuje dětem stejně jako ostatní Třešničková.

Stejně jako Dejdar, Laurinová, Csáková či Vojtko i Týnuš říká, že neexistuje problém, který by neměl řešení.

V rámci projektu dokonce vznikl i videoklip s názvem Neboj se říct, který díky interpretům Tomu Seanovi, Míně, slovenskému raperovi Esovi a Dominice Myslivcové cílí právě na ty nejmladší.

A nutno říct, že má velký ohlas. Za pouhý jeden den jej vidělo přes sto tisíc lidí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 26. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  44
 • Trapas
  28
 • Tvl
  26
 • Cože
  21
 • Haha
  17
 • Sladký
  15
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat