Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Dokonalý klam Týnuš Třešničkové. Idylický vztah na Instagramu jen předstírala

  Týnuš Třešničková je podle expartnera Ladislava Biseniuse povrchní a vše jen přepočítává na peníze. Její život je prý jeden velký klam. | foto: Instagram Ladislava Biseniuse

  Fanoušky Týnuš Třešničkové čekalo ve středu ráno pořádné vystřízlivění. Jejich modla se sice dlouhé měsíce tvářila, že potkala lásku svého života, nyní ale přiznala, že se celou dobu jen přetvařovala. Její dnes již expartner Ladislav Bisenius zachází mnohem dál. Ten pohanil celý jejich kýčem obklopený vztah a přiznává, že lituje, že se s Třešničkovou kdy potkal!

  Tvářili se jako nejšťastnější a nejdokonalejší pár pod sluncem, nyní ale přiznávají, že to vše byla jen přetvářka. Týnuš Třešničková a její již expartner Ladislav Bisenius se prezentovali stylizovanými fotografiemi z luxusních resortů a snažili se budit dojem, že jejich vztah je prošpikovaný romantickými gesty. Dávali na odiv přepych, jímž jsou obklopeni, a vše vždy završili dokonalými snímky její macaté zadnice.

  Z jejich vyjádření nyní ale vyplývá, že to vše byla jen faleš a divadlo pro její fanoušky na Instagramu.

  Pozadí jejich vztahu první odtajnil Ladislav Bisenius, který z Třešničkové udělal zlatokopku, jíž šlo jen o peníze. Celý její život je podle jeho slov jedno velké divadlo. Biseniusova slova částečně potvrdila i sama mladá youtuberka, která přiznala, že dlouhé měsíce svým fanouškům lhala.

  „Bohužel jsem se necítila šťastná. Zkoušeli jsme to stále dát dohromady, ale srdci neporučíš. Na Instagramu to možná vše vypadalo idylicky, ale nebylo tomu tak,“ napsala Týnuš, jež tak dala za pravdu svým kritikům, kteří již roky upozorňují na to, že je slavná youtuberka povrchní.

  To jim nyní Bisenius potvrdil. „Tenhle člověk má rád jenom sám sebe. Ona vlastně nenávidí lidi. Vůbec nevím, na co si před vámi hraje. Strašně zlý člověk. Možná je to kvůli té nehodě. Nevím. Tři měsíce jsem jí dělal fotografa, vymýšlel program, aby jí nepadali sledující, pomohl jí přečkat těžké chvíle. A to ani neříkám, že to stálo nesmysl. Vůbec nevím, na co si před vámi hraje. Že si vše platí sama? Vy, co ji sledujete, vám se jenom směje do obličeje, protože je povrchní. Strašná šaškárna. A romantika? Ten člověk mě podvedl hned při první příležitosti. A to jsme to spolu ještě neměli ani vyřešené,“ říká Bisenius.

  Nutno říci, že právě svou povrchností se Třešničková proslavila. Dnes je sice převážně hvězdou Instagramu, proslavila se ale jako beauty youtuberka, která řešila jen svůj zevnějšek. Její fanoušci jí už tehdy vyčítali, že se příliš zaobírá svým vzhledem.

  První skandál Třešničková ztropila před pěti lety, když se na internetu objevily její nahé fotografie. Pozornosti médií neunikla ani tragédie z konce září 2018, kdy se stala jednou z obětí nehody ohnivé show v luxusní restauraci Nusr-Et v Istanbulu, při níž utrpěla popáleniny druhého stupně na pětatřiceti procentech těla včetně obličeje, krku a rukou.

  Nezanedbatelná je i minulost Ladislava Bisenuse. Když bylo Třešňákové asi deset let, Bisenius putoval na deset roků do vězení, protože byl jedním z organizátorů gangu, který pašoval kokain z Karibiku přes Holandsko do Česka. A to prostřednictvím dvou kurýrů, kteří vezli šestašedesát ampulí drogy v žaludku do Holandska a odtamtud autem do České republiky. Jejich plány jim zhatili až celníci na česko-německých hranicích.

  Zatímco hlavní organizátoři pašerácké akce Elemír Slepčík a Vlastimil Havlíček tehdy vyfasovali dvanáct let, dnes již expartner Týnuš Třešničkové dostal let deset. Samotní pašeráci od soudu odešli s čtyřletými tresty.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:07 čtvrtek 15. července 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   67
  • Haha
   29
  • Sladký
   7
  • Tvl
   6
  • Super
   5
  • Cože
   1