jít naiDNES.cz

Youtuberka Týnuš Třešničková popíjí kávu z plastového kelímku, vadí jí ale brčka

Týnuš Třešničková je rozhořčená z plastového brčka. | foto: instagram

Popálená youtuberka Týnuš Třešničková je pro každou dobrou věc. Takhle se spolu s dalšími nadšenci připojila k „antiplastové“ kampani, když na sociální síti sdílela rozhořčení z nadužívání plastových brček. Že byl z plastu celý kelímek, z něhož oblíbenou kávu popíjela, už jí nevadilo.

Kromě vehementní propagace svých produktů se Týnuš Třešničková zasazuje také o blaho planety Země. Nedávno ji v oblíbeném řetězci zaskočila plastová brčka, která poslední měsíce mizí z trhu.

„Dnes jsem byla po delší době ve Starbucks a mrzí mě, že tam mají neustále plastová brčka, když například i Costa už má celkem dlouho papírovou variantu,“ podivuje se Týnuš ve svém příspěvku, který vložila na Instagram. 

To, že kávu usrkávala z plastového kelímku, bylo zřejmě v tu chvíli nepodstatné, když se teď všude mluví o brčkách.

Společenská odpovědnost známé youtuberky se samozřejmě cení, na druhou stranu by na věc měla pohlížet racionálně. 

Týnuš Třešničková je rozhořčená z plastového brčka.

Pokud Týnuš Třešničkové vadí brčka, nejlépe by udělala, kdyby na kávu chodila s vlastním kelímkem nebo termohrnkem, čímž by úspěšná influencerka zabila dvě mouchy jednou ranou.

Nejenže by si nemusela dělat vrásky kvůli „posledním“ plastovým slámkám, navíc by vyřešila i otázku šálku.

Není to rozhodně poprvé, kdy některé z výroků známé youtuberky nedávají smysl. Týnuš bývá často kritizována za to, že navzdory tomu, co hlásá, zpropaguje skoro všechno, za co dostane zaplaceno. Aniž by si o produktu našla bližší informace.

Zdaleka největší rozruch rozpoutal prodej „umělých“ řas, které Týnuš Třešničková prodávala pod svým jménem. Ačkoliv se dušovala, že nepochází ze zvířete, ukázalo se, že jsou z norkové kožešiny.

Nejeden uvědomělejší youtuber se kvůli tomu do Týnuš později navážel. Mladí lidé se dokonce na protest proti chovu kožešinových zvířat zavírali do klecí, čímž na téma otřesných podmínek chovů chtěli upozornit.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat