jít naiDNES.cz

Co teď bude Týnuš dělat, když si není podobná? Cokoliv, je slavnější než dřív!

Konečně! Popálená youtuberka Týnuš Třešničková (23) je po devíti měsících v turecké nemocnici zpátky doma. Loni v létě se jí život změnil vzhůru nohama, když v luxusní turecké restauraci utrpěla kvůli nepovedené ohnivé show popáleniny na více než pětatřiceti procentech těla. Čím se ale teď bude živit, když přišla o svou autentickou krásu, která ji de facto živila?

Jedna lidová moudrost říká, že každý okamžik by člověk měl žít tak, jako by měl být ten poslední. O tom, jak moc pravdivé je toto rčení, by mohla vyprávět youtuberka Týnuš Třešničková, jejíž loňská dovolená v Turecku se z vteřiny na vteřinu změnila v horor.

Zatímco si užívala jídla ve vyhlášené istanbulské restauraci, ohnivá show, kterou tam předváděli, se vymkla kontrole. Byla to právě Týnuš, kterou plameny pohltily, a nechybělo mnoho a youtuberka ohnivé peklo nemusela přežít.

Okamžitě byla převezena do nemocnice, kde si pobyla bezmála devět měsíců života. Spekuluje se, že kromě hojení ran Týnuš podstoupila operace, které její obličej změnily od základů.

Ani na nemocničním lůžku Týnuš nepřestala komunikovat se svými fanoušky a průběh zdlouhavé a náročné léčby sdílela na sociálních sítích. Ostatně právě sociální sítě a propagace na nich ji do té doby více než slušně živily.

Hlavní příjmy mám z YouTube, z reklam, které běží ve videích, z propagací různých produktů, na Instagramu mám spoustu fanoušků, takže i tam mám placené spolupráce. Někdo si myslí, že se tím nedá vydělat, ale záleží na youtuberovi, jaké máte zakázky,“ promluvila youtuberka loni upřímně o tom, co ji vzhledem k jejímu nízkému věku tak nadprůměrně živí.

„Já to dělám už pět let a vybudovala jsem si tím jméno a ty nabídky mi opravdu chodí,“ dodala.

Že si nevedla špatně, pak youtuberka dokazovala na případu z minulosti, kdy ji oslovila firma, která měla zájem o spolupráci. Protože produkt Týnuš propagovat nechtěla, firma se ji snažila přesvědčit padesáti tisíci navrch. Ani to ale youtuberku nepřimělo změnit názor, protože peníze nebere jako hlavní motivaci (a také o ně zřejmě nemá nouzi).

Osmdesát procent odmítám, protože se to prostě neslučuje s tím, co bych chtěla dělat,“ komentuje to.

Co ale youtuberku bude živit dnes, devět měsíců po hrůzostrašné nehodě, která ji prakticky připravila o obličej?

Pravděpodobně se bude živit tím samým čím doteď, tedy aktivitou na kanále YouTube a na Instagramu.

Youtuberka už v minulosti propagovala různé kosmetické vymoženosti, lepicí řasy (z toho byl skandál, protože se ukázalo, že byly ze srsti norka, a tak propagaci Týnuš nakonec stáhla), produkty, ale i služby, jichž sama ochotně využila, a to včetně přifouklých rtů nebo úpravy poprsí. Tomu se Týnuš může dozajista věnovat i dnes, kdy její obličej prošel větší proměnou.

Týnuš Třešničková

Navíc měla fešná influencerka tak trochu „štěstí v neštěstí“, protože byť prošla velmi traumatickým zážitkem, fanoušky jí nehoda spíš přihrnula, a tak jen na Instagramu má dnes 434 tisíc sledujících! Ti jako by Týnuš začali najednou vnímat nejen jako propagátorku módy a kosmetiky, ale začali v ní spatřovat i svůj vzor.

Teď už bude jenom líp. Máš můj obrovský obdiv. Musím přiznat, že tahle nešťastná nehoda mi úplně otočila můj pohled na tebe. Smekám!“ píše jí jedna obdivovatelka.

Další pak spekulují nad tím, že je Týnuš ztělesněním obrovské ženské síly, a vzdávají jí hold za to, jak statečně se s tragédií poprala. Jsi neskutečná bojovnice!“ píší. 

Jakkoliv to může znít paradoxně, z youtuberky, již náctileté dívky hltaly kvůli obrovským nalepeným motýlím řasám a umělým přifouklým rtům, se po nehodě stal jakýsi morální vzor, který táhne víc než všechny produkty světa.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 čtvrtek 10. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  45
 • Tvl
  32
 • Super
  18
 • Haha
  16
 • Sladký
  15
 • Cože
  14
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat