jít naiDNES.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky svého života. Už teď je totiž jisté, že na Štědrý den bude bez své rodiny. „Nebojte, žiju,“ vzkázala z Turecka těm, kteří ji podporují.

V září youtuberku Týnuš Třešničkovou postihla nepříjemná tragédie, během ohnivé show ve vyhlášené steakové restauraci Nusr-Et v Istanbulu byla popálena a skončila v péči lékařů. Měla popáleniny na pětatřiceti procentech těla a její stav byl velmi vážný. 

Blogerka se ale z nejhoršího dostala a teď svým podporovatelům poslala předvánoční vzkaz, ten ale veselý není. Týnuš totiž už teď ví, že na Vánoce bude bez své milované rodiny.

„Bohužel se mi nevyplnilo mé jediné vánoční přání, a to být už na svátky zdravá doma,“ píše v posledním příspěvku na Instagramu Týnuš.

„Za chvilku to budou tři měsíce, co jsem tady v nemocnici, a bohužel nelze odhadnout můj návrat domů. Přestože bolest je někdy opravdu nepříjemná, psychicky je to ještě náročnější. Léčba vyžaduje velkou trpělivost. Podle doktorů se ale vše hojí tak, jak má, a jsou s prozatímními výsledky spokojeni,“ popsala léčbu v Turecku populární youtuberka, která dále popřála svým fanouškům hezké svátky.

Týnuš Třešničková se po delší době ozvala.

Týnuš Třešničková se po delší době ozvala.

„Nikdy nevíte, co přijde zítra,“ dodala na závěr a přidala na svůj profil snímek, na kterém je vedle vánočního stromku. 

Jedná se o rok starou fotografii, ale Týnuš tím chtěla dát jistě najevo, jak moc jí budou chybět tradiční Vánoce.

Týnuš zažije Vánoce mimo ČR.

Týnuš zažije Vánoce mimo ČR.

Útěchou pro Týnuš může být fakt, že od nehody rapidně vzrostl počet jejích followerů na Instagramu. Z toho má mladá dívka velkou radost, což ostatně potvrdila v jednom ze svých nedávných příspěvků.

Já jsem pozitivní člověk a vždy se na všem snažím zaměřit na to kladné. Třeba že je vás tu díky tomu asi o čtyřicet tisíc navíc, takže welcome. S dnešním algoritmem Instagramu bych to sbírala pěkně dlouho,“ pochvaluje si Týnuš.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:46 úterý 16. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  18
 • Super
  15
 • Trapas
  15
 • Cože
  13
 • Tvl
  12
 • Sladký
  8
Komentáře