Neděle 28. února 2021, svátek má Lumír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  První díl TTMZH pobavil: Zvítězila ta, co epicky utřela Táňu Vilhelmovou

  Jak dopadlo první kolo Tvojí tváře? | foto: TV Nova

  První díl 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas mile překvapil. Až na jedno vystoupení všichni účinkující předvedli skvělé výkony, vrcholem večera se však stal slovní stěr Jitky Boho, která velmi pohotově zareagovala na rýpavou poznámku Táni Vilhelmové v roli porotkyně. Stala se právě díky tomu vítězkou?

  Jako první odstartovala 4. řadu pořadu Tvoje tvář má známý hlas svým vystoupením herečka z Ulice Aneta Krejčíková. Dostala přitom jako nezpěvačka do začátku nesmírně těžký úkol. Ztvárnit Freddieho Mercuryho.

  Jak podotkl Jakub Kohák, vypadala spíše jako Střihoruký Edward, pěvecky však kupodivu výstup neskončil fiaskem. V písni Show Must Go On se bez úlev pustila i do vysokých tónů a dala je až překvapivě dobře.

  Svým hlasem překvapila i fanoušky soutěže na sociální síti: „Úplně super. Vůbec jsem netušila, že umí tak výborně zpívat,“ zní napříč virtuálním světem. Podobně v minulé řadě překvapila Táňa Vilhelmová, která soutěž nakonec také vyhrála.

  Aneta Krejčíková jako Freddie Mercury

  Aneta Krejčíková jako Freddie Mercury

  Jako druhý se chopil svého interpreta hudebník a dabér Jan Maxián. Ten okamžitě po vstupu na pódium dostal všechny do kolen svou dokonalou proměnou. Z výtahu totiž vystoupil člověk se zcela odlišnými rysy než ten, který do něj nastoupil.

  Maskéři udělali z Maxiána úplně jiného člověka.

  Maskéři udělali z Maxiána úplně jiného člověka.

  To byl ovšem jen začátek. Coby jihokorejský rapper PSY předvedl fenomenální pohyby, zpěv i show jako takovou. Vysloužil si bouřlivé ovace vestoje. Diváky neskutečně pobavil.

  Úkol šitý na míru dostal hned v prvním kole muzikálový hezoun Jan Kopečný. Ten mohl díky Red Hot Chili Peppers odhodit svršek a ukázat dokonale tvarovanou muskulaturu. Těžký kalibr zejména pro náctileté fanynky, obyčejného diváka však jeho vystoupení nudilo k smrti.

  Honza Kopečný má dokonalé tělo, pro bouřlivé ovace to však nestačilo.

  Honza Kopečný má dokonalé tělo, pro bouřlivé ovace to však nestačilo.

  Nemělo to energii, odvaz ani poutavý zpěv, prostě nic. Šedé unylé vystoupení, které bylo oceněno pouze vlahým potleskem. Pohledná tvář a vypracovaná postava očividně pro úspěch nestačí.

  „Kouká se na něj hezky, ale pak začal zpívat a těžká nuda,“ vystihla jedna z diskutujících dívek na sociální síti.

  Následovalo vystoupení, na které se těšila nejširší škála diváků. Tomáš Matonoha dostal za úkol ztvárnit Meryl Streep jako Donnu z muzikálu Mamma Mia, čímž publikum totálně odboural.

  Jeho exhibice neměla v podstatě nic společného se zpěvem, v nekoordinovaném pohybu byste jen marně hledali taneční kreace. A ta angličtina? To nebyla angličtina, ale parodie na angličtinu. Přes to všechno mělo jeho vystoupení úspěch.

  Travesti show Tomáše Matonohy nezklamala.

  Travesti show Tomáše Matonohy nezklamala.

  Matonoha nevstoupil do soutěže jako zpěvák ani začínající umělec, který se potřebuje proslavit. Vplul před diváky jako bavič a svému poslání také dostál. Kam se hrabe Háma s Etzlerem a Dejdarem.

  O jedno z největších překvapení večera se postarala dcera Ireny Obermannové Berenika Kohoutová. Ta před diváky vstoupila v sexy kostýmku nezbedné školačky a s opravdu dechberoucím výstřihem coby Fergie.

  Vystoupení Bereniky nebylo co vytknout. A ta prsa!

  Vystoupení Bereniky nebylo co vytknout. A ta prsa!

  Byla sexy, byla krásná, předvedla perfektní zpěv a dokonalé pohyby. Její všestrannost mnohé překvapila.

  Jako šestá předvedla svou show coby Whoopi Goldberg ostřílená zpěvačka Leona Machálková. Ta přinesla jasný důkaz, že vítězí nikoliv mládí, ale zkušenosti. Letitá škola života na muzikálových prknech ji vyučila natolik, že bylo její vystoupení takřka k nerozeznání od originálu.

  Poznáte, kdo se v prvním kole Tvojí tváře proměnil ve Whoopi Goldberg?

  Leona jako Whoopi Goldberg zabodovala. Vystupovala s ní také Markéta Konvičková.

  Chytila dokonce i černošský hlas. Nádherné, poutavé, energické. Aleš Háma to vystihl slovy: „Mělo to prostě koule.“

  Leona bude jednoznačně patřit k těm nejlepším.

  Jako předposlední svým roztomilým vystoupením rozsvítil večer Dalibor Gondík s písní Kung Fu Fighting od Carla Douglase. Pojal to velmi ležérně, vtipně a s lehkostí.

  Dalibor Gondík jako Carl Douglas

  Dalibor Gondík jako Carl Douglas

  Překvapivě předvedl i obstojný zpěv.

  Závěrečného vystoupení se chopila bývalá Miss Jitka Boho. Ta schytala Beyoncé, a ačkoliv by se dalo čekat, že tklivá pomalá píseň způsobí, že její show zanikne, nestalo se.

  Pěvecky totiž ukázala působivý rozsah. Zvedla ze židle dokonce i komplet porotu, což se nepovede zdaleka každému. Vysloužila si nakonec vítězství.

  Diváky si definitivně získala, když epicky utřela Táňu Vilhelmovou sedící v porotě. Ta začala její hodnocení slovy: „Jitko, já tě vůbec neznám...“ A než stihla dodat cokoliv dalšího, Jitka odvětila: „Já tebe taky ne!“

  Jitka Boho zpívala Beyoncé.

  Jitka Boho zpívala Beyoncé.

  Ač se Táňa snažila předstírat pobavení, Jitky poznámka se jí očividně dotkla. Okamžitě ji titulovala několika přívlastky, koktala a pohrdavě ji označila za missku a ramínko na šaty.

  Snažila se z toho následně vybruslit, když jí dala nejvyšší počet bodů jako té, „která nechodí do kina“.

  Táni náklonnost si tím ta „misska“ nejspíš nezískala, ale naši rozhodně!

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:15 neděle 31. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

  • Super
   104
  • Trapas
   34
  • Haha
   25
  • Tvl
   19
  • Cože
   15
  • Sladký
   12

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Mord v hospodě U Dvou koček. Zloději odnesli cigarety, víno a ruce oběti

  Premium Okolo pouličních lamp tančily roje vloček. Sníh propůjčil pražským ulicím něžný a romantický vzhled. Jen jediné...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 28. února 2021, svátek má Lumír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz