Herec Marek napadl TTMZH: Zkritizoval Dejdara, o divačkách řekl, že jsou slepice

Vladimír Marek se pustil dokonce i do divaček. | foto: koláž Expres.cz

Tohle se v malém českém rybníčku jen tak nevidí. Zatímco většina herců se snaží být korektní a navzájem na sebe neútočí, herec Vladimír Marek razí, jak se zdá, jinou teorii. Po premiérovém díle nové řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas si vzal na paškál Martina Dejdara. A nenechal na něm nit suchou.

Herec Vladimír Marek je známý převážně z rolí záporáků, které ztvárňuje nejen ve filmech, ale i v divadelních inscenacích. A jak se zdá, klaďasem není ani v reálném životě. Alespoň v očích Martina Dejdara určitě ne.

Marek totiž veřejně zkritizoval profesní kvality oblíbeného umělce, jenž převzal místo po Ivě Pazderkové v show Tvoje tvář má známý hlas. Pazderková neunesla vlnu kritiky ze strany fanoušků a svého postu herecké koučky účinkujících v pořadu se vzdala.

Martin Dejdar nebyla dobrá volba pro hereckého kouče. Není vtipný a předvádí hlavně sebe sama. Pročež děkuji soutěžícím, kteří se nechali vést korepetitorkou a choreografem. Se slzou v oku vzpomínám na slepicemi vyštvanou Pazderkovou, která měla šmrnc. Takový ten interkontinentální. Ať se do mě opruzené ženy pustí, můj názor je konstantní čili neměnný,“ napsal přímo na facebookových stránkách soutěže Vladimír Marek.

A nezůstalo jenom u toho. Když se k němu některé z divaček přidaly, herec přiostřil. „Bylo to takové bezpohlavní, že? Ale bohužel, hejtující ženy ji z toho pořadu vyštípaly. Patrně jí záviděly světovost, kterou přinášela a narušovala výše zmíněným ženám představu české estrády z minulého století. Babizny závistivý,“ uzavřel Marek.

To Martin Dejdar se rozhodl takticky mlčet. Do vydání článku nám nebral telefon a neodpověděl ani na sms zprávu.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:55 2. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  62
 • Trapas
  23
 • Haha
  11
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat