jít naiDNES.cz

Glosa Janise Sidovského: Čvančarová byla trapná, Gránský vycítil příležitost, té využil

David Gránský ucítil v Jarkovi Nohavicovi příležitost, a tu také využil. Vysloužilo mu to vítězství. | foto: Facebook/Tvoje tvář má známý hlas

David Gránský ze sebe jako Jarek Nohavica vymáčkl tolik citu, že všichni, kdo něm tvrdí, že je to jen rozmazlený fracek, museli ustrnout. Popravdě řečeno, český text je v TTMZH vždycky výhodou a David v písničce Mám jizvu na rtu ucítil příležitost, kterou využil na 100%.

Takový Miroslav Etzler, který dříve hrával v Shakespearovi, měl úkol mnohem bizarnější. Interpretoval královnu jazzu Ellu Fitzgerald a jeho vystoupení patřilo k těm smutnějším, nejen pokud jde o charakter písně.

Znáte ten pocit, když už chcete mít něco za sebou a ono to pořád nekončí. Ještě, že už máme za 2 týdny semifinále, Mirek zřejmě lepší než Amanda Lear už nebude.


Honza Cina se vrátil v plné formě a Billyho Joela zatancoval i zazpíval výborně. Málokdo ve druhé řadě má jeho lehkost a nenucený esprit.

Výstup Honzy Ciny měl lehkost a nenucený esprit. Billy Joel se mu povedl....

Výstup Honzy Ciny měl lehkost a nenucený esprit. Billy Joel se mu povedl. Stejně jako všechno ostatní.

Marta Jandová začala soutěž brát s humorem, což prospělo její Lambadě. Notorický známý šlágr dala se silvestrovskou rozpustilostí a podle mě bude jednou z finalistek druhé řady.

Ivě Jirešové pařmenka Gwen Stefani sedla. Málo platné, čím víc vystoupení odkrývají spodní proudy povah soutěžících, tím víc nabírá show na zajímavosti.

Pařměnka Gwen Stefani Jirešové sedla, zejména díky odhaleným křivkám.

Pařměnka Gwen Stefani Jirešové sedla, zejména díky odhaleným křivkám.

Stejně tak Markéta Procházková, to původně křehké děvčátko, které známe z prvních dílů, překvapila drsnou proměnou v rockera Axela z Guns N‘ Roses. Nejen porotě musela tuhnout krev žilách, když chraplákem frajera s neoholenýma nohama vyřvala hit Paradise City. Byla skvělá!

Roman Vojtek se při losování soutěžních songů nějak nemůže vymotat z ženských postav a padla na něho Shakira. Nemůže být sporu o tom, že mu dámy i nezbednice jdou dobře, u Shakiry dokonce vycizeloval její jódlovací tón, až z toho člověka bolelo v krku, ale už bychom ho přece jenom chtěli vidět jako chlapa!

Dokonalá Shakira v podání Romana Vojtka.

Dokonalá Shakira v podání Romana Vojtka.

Mám dojem, že vizuální proměny jdou nejlépe Aničce Slováčkové. Jako Miley Cyrus byla přesná, i ze zcela konkrétní vulgárností, která originální zpěvačku dostala do centra zájmu světových médií. Ale jinak na Aničku průměrné číslo, už jsme ji viděli v efektnější podívané.

Anička byla jako Miley zcela průměrná.

Anička byla jako Miley zcela průměrná.

Všichni soutěžící dohromady byli bezesporu lepší než Jitka Čvančarová, která v roli hostující porotkyně 9. díl otevřela jako nenapodobitelná Whitney Houston.

Čvančarová předvedla spíše karaoke, než kvalitní výstup.

Čvančarová předvedla spíše karaoke, než kvalitní výstup.

Dramatická balada I Have Nothing se musí zazpívat nebo je lepší ji nezpívat. Tohle fakt bylo spíš karaoke, akorát to nebyla vůbec sranda.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:22 28. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  81
 • Trapas
  45
 • Haha
  13
 • Tvl
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat