Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Kolaps na natáčení Tváře: Erika Stárková vystupovala s covidem!

  Natáčení Tvoje tvář má známý hlas se zastavilo kvůli Erice Stárkové. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

  Aktuální řada Tvoje tvář má známý hlas se přestala točit za velmi dramatických okolností. Ačkoliv se doteď zdálo, že šlo o preventivní opatření, není tomu tak. Podle informací Expresu měla herečka Erika Stárková zkolabovat přímo během natáčení. Následně se potvrdilo, že je nakažená covidem-19.

  Když jsme vás před týdnem informovali, že se tvůrci Tvoje tvář má známý hlas rozhodli načas pozastavit natáčení, zdálo se, že za tím stojí prohlášení zpěvačky Báry Basikové, která se přiznala, že sama si již koronavirem prošla.

  „Podle testu jsem covid už prodělala, ale nevím o tom, nic mi není. Přesto jsem zůstala deset dní v povinné karanténě,“ uvedla tehdy pro Super.cz zpěvačka.

  Následně Expresu PR koordinátor projektu Vojtěch Boháček potvrdil, že se natáčení show Tvoje tvář má známý hlas pozastavuje.

  Vše bylo ale jinak. Podle interních informací Expresu koronavirus na natáčení Tváře měla přinést herečka Erika Stárková.

  „Nikdo neměl ponětí, že je nakažená. Neměla žádné příznaky ani zvýšenou teplotu. Pak ale zničehonic zkolabovala přímo během natáčení. Začala panika a následně se zjistilo, že má covid, a celé natáčení se raději pozastavilo. Všichni účinkující a členové štábu museli do karantény a podrobit se testům,“ sdělil zdroj ze zákulisí pořadu.

  Zda Erika Stárková nakazila někoho z ostatních účinkujících či členů štábu, není jasné. Podle informací Expresu tuto informací produkce pořadu bedlivě střeží.

  Aktuálně se údajně čeká, až všem účinkujícím a členům štábu dopadnou negativní testy, aby se mohlo zase začít natáčet.

  Naše informace potvrzuje i kreativní producentka pořadu Simona Matásková. „Snažíme se naše účinkující chránit, stejně jako celý štáb. Doba je opravdu komplikovaná. Testování, měření teploty, respirátory, ochranné štíty. Natočit další epizodu je týden od týdne složitější. Přesto cítíme vůči divákům show Tvoje tvář má známý hlas velký závazek a děláme maximum pro to, abychom mohli točit dál,“ říká Matásková, která popsala přímo i námi zmiňovaný incident.

  „Ve chvíli, kdy Erika Stárková zkolabovala a odvážela ji záchranná služba, jsme nevěděli, že jde o covid-19. Erika naštěstí ten den ještě netrénovala, vše se stalo těsně před začátkem natáčení. Když bylo jasné, že se Erika nemůže na natáčení vrátit, stáli účinkující a štáb před rozhodnutím, zda se epizoda natočí, nebo se natáčení zastaví. Přijali jsme další opatření, ti, kdo přišli s Erikou do bezprostředního kontaktu, byli neprodleně posláni do karantény a za necelou hodinu jsme vymysleli náhradní plán tak, aby natočení epizody nebylo ohroženo. Pohotovost a ochota štábu i všech účinkujících byla neuvěřitelná. Ondřej Sokol, Eva Burešová i Aleš Háma jsou skvělí kolegové i herci. Všichni se jen snažili pomoct. A povedlo se! Byla to pro nás všechny emotivně silná situace: na jedné straně silná obava o Eriku, na druhé snaha o zdárné dotočení epizody tak, aby diváci nepřišli zkrátka. V tuto chvíli za sebou máme karanténu a měli bychom točit dál. A skvělá zpráva je, že jsme všichni negativní,“ dodala kreativní producentka.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz