Gránský jako Brejchová připomínal nepovedenou travesty show, zato Rychlý coby Rytmus pobavil

29. března
Další díl divácky oblíbené show Tvoje tvář má známý tvář mnoho diváků velmi překvapil. Bohužel ne vždy v dobrém, třeba u Davida Gránského (29) jako Jany Brejchové z Noci na Karlštejně, kdy ani zpěv nebyl zrovna žádná hitparáda. Kdo opět pobavil, byl herec Petr Rychlý (55). Jako Rytmus byl k sežrání.

I poslední díl nezůstal bez emocí. Už předem nejvíce lidí zvedlo ze židle to, že křoví k písni Zlatokopky bylo více než reálné. Agáta Hanychová s Evou Decastelo si střihly scénku jako v roce 2009, kdy se líbaly, jako by se nechumelilo.

Proto se spekulovalo o tom, že už nejde o rodinnou show, ale jen o pokus co nejvíce zaujmout. Kdo u toho zazářil, byl Petr Rychlý, jenž předvedl Rytmuse sice svým stylem, ale aspoň roztomile, až samotný Patrik Vrbovský musel pookřát.

Komu se naopak nedařilo, byl David Gránský. Sice ho porota chválila, ale už jen příchod v nepovedené masce byl k pobavení. Za to samozřejmě herec nemůže, to si z něj v maskérně asi udělali legraci, s tím by možná mohl prorazit v travesty show, nikoliv v televizi. Do toho výšky, které vyzpívá Helena Vondráčková, nevytáhl ani náhodou.

David Gránský vypadal jako parodie na Janu Brejchovou.

Což uznala i jeho velká kamarádka Eva Burešová, která seděla v porotě a dala mu za jeho číslo pouhý jeden bod.

Největším hlasovým překvapením večera byla jednoznačně herečka Berenika Kohoutová. Ta už předvedla, že umí zpívat, ale že dokáže přeskočit i samotnou interpretku Báru Basikovou, to čekal málokdo. 

Díky svému výkonu získala zaslouženě první místo, i samotná Bára uznala, že lepší napodobeninu své písně Souměrná nezažila. Výhru Berenika poslala Nadačnímu fondu Vrba, který se stará o ovdovělé rodiny.

Berenika Kohoutová zazpívala píseň od Báry Basikové snad lépe než sama zpěvačka.

Berenika Kohoutová zazpívala píseň od Báry Basikové snad lépe než sama zpěvačka.

Zábavná byla i Hana Holišová, která se dočkala pořádného odvazu a konečně si mohla vyzkoušet obří vycpávky, aby sedla do role Michala Tučného. Její proměna trvala dlouhých šest hodin, vystoupení jen pár minut, rozhodně však stálo za to jako povedená tečka za celým dílem. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře