Konspirace kolem dalšího vítězství Kohoutové: Proč předběhla Krejčíkovou?

Přestože ve finálové čtyřce obsadila až třetí místo, fanoušci soutěže Tvoje tvář má známý hlas mají jasno. Absolutním vítězem by se měla stát Aneta Krejčíková. Té v předposledním kole vyfoukla vítězství Berenika Kohoutová, která však dle diváků předvedla oproti Krejčíkové chabou show.

Berenika Kohoutová si během 11. kola show Tvoje tvář má známý hlas vysloužila již třetí vítězství. Ztvárnila Evu Pilarovou v duetu s Karlem Gottem, do kterého se vtělil vítěz druhé řady Jan Cina. A právě výkon Ciny měl dle diváků zajistit Berenice vítězství.

„Nebýt Ciny, tak nevyhraje. Vyhrát měla Aneta, byla nejlepší,“ píší diváci.

„Špatné to nebylo, ale na vítězství také ne. Aneta byla mnohem lepší, fakt nechápu hodnocení poroty, že Anetu bodovala tak nízko,“ shoduje se často veřejnost.

Propad Krejčíkové vyčítají diváci porotě.

Propad Krejčíkové vyčítají diváci porotě.

Aneta Krejčíková se v předposledním kole proměnila v britskou zpěvačku Adele. Navzdory jejímu fenomenálnímu výkonu ji však porota ohodnotila nízkým počtem bodů, který ji posunul až na 5. a 6. místo, o které se dělila s Janem Maxiánem.

Aneta Krejčíková jako Adele

Aneta Krejčíková jako Adele

Přestože se umístila ve finálové čtyřce, fanoušci soutěže nesouhlasí. Vinu svalují na protekci a neobjektivní hodnocení poroty. Nejčastěji se pak naváží do Leony Machálkové, která dle jejich mínění nesahá Anetě ani po kotníky. Přesto ji porota upřednostňuje.

„Porota je nespravedlivá. Zadupali Anetu do země. Je trapné, co porota předvedla. Hodnocení poroty je velké zklamání a znechucení,“ zní z úst rozhořčených diváků.

Jedná se snad o promyšlenou dramatizaci před sobotním finále? Vyhraje nakonec Krejčíková?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  16
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat