jít naiDNES.cz

Vředy na Tváři, které bolí: Odbyté masky, protekce a čachry s hlasy!

Před týdnem skončila pátá řada populární show Tvoje tvář má známý hlas. Z prvenství se nakonec radovala Michaela Badinková (39). Sympatická herečka odvedla slušný výkon, že by ale bořila hitparády, se říct nedá. Zářila spíše Eva Burešová (25), která skončila na druhém místě, přestože ohromovala nejen zpěvem, ale i tanečními kreacemi a perfektní angličtinou. Vad na kráse ale bylo v uplynulé sérii víc. Poučí se Nova z předchozích nezdarů?

Lidé u obrazovek nejsou nepřející. Naopak mají rádi ty, kdo něco umí. S potěšením sledují momenty, když spolu soutěžící soupeří a vyhrává ten lepší. Citliví jsou ale v momentě, kdy talent, píle a dovednost musejí ustoupit vyšším zájmům.

A právě to se stalo v nejnovější páté řadě Tváře, kterou vyhrála Míša Badinková. „Myslím, že by si to zasloužila vyhrát Evička, ale i všichni ostatní. Každý se mi líbil. A já jsem na všechny neskonale pyšná,“ řekla TN.cz dojatá herečka.

S jejím názorem se ztotožnila celá řada diváků a příznivců soutěže, kteří vynášejí do nebes hlavně výkony Evy Burešové„Vyhrát měla Evička, má super hlas a každé její vystoupení bylo skvělé a navýsost profesionální,“ míní jedna z divaček, která vystupuje ještě docela smířlivě. 

Najdou se i radikálnější jedinci. „Je to fakt smutné, protože to není jen můj názor, ale co jsem pochopila i většiny diváků. Je to divné a ta soutěž už je celá dost prapodivná,“ přidává svou „trošku do hodnotícího mlýna“ jiná fanynka. Divákům je docela ukradené, že Badinková hrála v Ulici a v současné době září v Ordinaci v růžové zahradě 2, když chtějí sledovat pěvecké a taneční výkony. 

Promo pohnutky televize lze přinejmenším chápat, na druhou stranu jsou to právě diváci, kdo televizi živí. Zahrávat si s jejich přízní je balancování na hodně tenkém ledě. Odcházet od obrazovky s pocitem křivdy a nespravedlnosti není zrovna zárukou toho, že si zapnou i další řadu, kterou anoncoval moderátor Ondřej Sokol.

Situaci nepomohly ani odbyté masky, které budily spíš posměch a zděšení. Námětem k diskuzi je i účast soutěžících, kteří sice hodně chtějí „být při tom“, jejich účast ale budí přinejmenším rozpaky. Svoje o tom ví Jitka Schneiderová, která se ve StarDance namlsala stříbrnou příčkou, aby v Tváři narazila jako Titanic na ledovec.

Nic proti Jitce, ale její angažmá v Tváři se prostě nepovedlo. Korunu tomu nasadila porota, která v dobré víře a přesně podle scénáře vynášela její výkony do nebes, i když aspirovaly spíš na bránu pekelnou. „Bylo to nejnáročnější období, které jsem kdy zažila. Bylo to dokonce náročnější, než když jsem soutěžila ve StarDance,“ svěřila se hvězda seriálu Profesor T., která už teď ví, že si ukrojila příliš velké sousto.

Do dalších řad tedy nezbývá než popřát víc soudnosti, důvěry v úsudek a názor diváků i spoustu talentovaných soutěžících. A trochu umírněnějšího Sokola, který chvílemi, a nebylo jich zrovna málo, nabýval dojmu, že největší hvězdou je on sám.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:50 úterý 19. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  33
 • Super
  23
 • Tvl
  16
 • Haha
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat