Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Snoop Dogg Brožové i Jackuliakova Aretha Franklin: 6. řada Tváře začala hodně zostra!

  V pořadí již 6. řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala ve velkém stylu, Kateřina Brožová zazářila jako Snoop Dogg, Robert Urban jako Mikolas Josef, ovace vestoje si vysloužil Ján Jackuliak jako Aretha Franklin. | foto: Koláž Expres.cz

  Otrlý a v mnoha ohledech namlsaný divák show Tvoje tvář má známý hlas měl možná před začátkem 6. řady pocit, že už ho nic nepřekvapí. Chyba lávky! Soutěžící předvedli v prvním „zahřívacím“ kole takové výkony, že lidem u obrazovky spadla brada. Zazářila Kateřina Brožová jako Snoop Dogg, pobavila Zuzana Norisová jako Britney Spears a k slzám dojal Ján Jackuliak jako Aretha Franklin.

  Jestli měl někdo Kateřinu Brožovou zaškatulkovanou jako upjatou herečku z televizních seriálů, která dbá hlavně na to, aby jí to slušelo a byla krásná, v prvním díle 6. řady Tvoje tvář má známý hlas nevěřil vlastním očím. 

  Nejenže povinný adrenalinový výstup dala s přehledem, což by asi žádná primadona nesvedla. Když na pódium přišla jako americký raper Snoop Dogg, bylo víc než jasné, že tato dáma si ze sebe umí udělat legraci a bude hodně zajímavé sledovat, jak si povede v dalších kolech.

  Všichni soutěžící předvedli na první kolo velmi slušné výkony. Až se porota ve složení Jakub Kohák, Míša Badinková, Janek Ledecký a Aleš Háma podivovala, co ji čeká v dalších dílech, protože tahle sestava je opravdu silná a má co nabídnout.

  Zuzana Norisová, která se svým bezprostředním chováním a dobrou náladou pasovala do role baviče soutěže, si s Britney Spears poradila po svém a vůbec nevadilo, že oproti originálu má pár kilo navíc.

  Zazářila i mladá herečka a úspěšná stepařka Kateřina Marie Fialová, která svůj talent zúročila v písni Jiřího Korna

  Zpěvačka Debbi si s písní od americké hvězdy LP poradila se ctí, neměla ale prostor dát průchod svému temperamentu, protože jí to původní předloha příliš nedovolovala.

  Vyřádil se naopak Roman Zach, který k nelibosti některých fanynek shodil plnovous a v prvním kole vlítl na pódium s peckou od kapely Rammstein. „Faktem je, že i doma si zvykali, že jsem teď bez vousů,“ smál se herec.

  Fanklub fešáka Roberta Urbana známého ze seriálu První republika se ještě rozšířil, když si střihl písničku Mikolase Josefa. I on od poroty sklidil velké uznání, stejně jako Marek Lambora. Ten si přál zazářit v ženských šatech a povedlo se. Před diváky předstoupil jako americká diva Cher. „V příštím kole už bych zase radši chlapa,“ usmíval se poté, co dozpíval.

  Jednoznačným vítězem „našláplého“ prvního kola se stal Ján Jackuliak, který zazářil coby „citlivý a něžný násilník“ v Ordinaci v růžové zahradě 2. Jeho Aretha Franklin a k tomu fakt, že celý part odzpíval navlečený v kožichu, odzbrojily porotu i diváky. Není divu, že se tleskalo vestoje a Jacko byl dojatý, i když to přes masku černošské legendy nešlo příliš poznat.

  Pokud si soutěžící a ve finále i maskéři, kteří v této řadě předvádějí o poznání lepší výkony než v té předchozí, udrží vysoce nastavenou laťku, bude mít zábavychtivý divák na několik měsíců vystaráno.

  Bude zajímavé sledovat, jak bude Tvář úspěšná v boji o diváka, až Česká televize v říjnu nasadí oblíbenou taneční soutěž StarDance.

  Fotogalerie

  Premium

  Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

  Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

  Premium

  Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

  Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

  Premium

  TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

  Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz