Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kam se hrabou Lumír s Nyklovou i Anča Lišková: V Ulici nejvíc jedou Vanda a Miloš!

  V nekonečném seriálu Ulice to málokterá postava umí tak rozvířit jako Vanda Veselá v podání Kristýny Hrušínské. Zpočátku možná divákům lezla na nervy, nakonec se z ní vyklubala velmi výrazná postava, která baví. „Konečně je Vanda zpět. To její Ludí nám chybělo,“ jásají hromadně diváci na sociálních sítích. Podobně nadšení jsou i z Miloše Knoblocha, kterého mistrně ztvárňuje Jiří Štrébl.

  Luděk Volák v podání Vasila Fridricha v seriálu Ulice zažívá noční můru od chvíle, kdy se po více jak půl roce znovu objevila jeho ještě stále manželka Vanda, kterou mistrně hraje Kristýna Hrušínská. Na začátku do ní byl zamilovaný až po uši, dokonce se s ní i oženil, jakmile se dozvěděl, jak jím Vanda manipulovala, bylo po velké lásce.

  Nikdo mu nevysvětlí, že Vanda mu celou dobu lhala jen proto, že se jednoduše bála, že o něj přijde. Proto mu těsně před sňatkem raději zamlčela i pár podstatných skutečností – že kvůli hraní v kasinu lítá v dluzích, které se vyšplhaly až ke čtvrt milionu korun.

  Když to před Luďkem po několika měsících prasklo, pokoušel se o něj infarkt. Okamžitě podal žádost o rozvod s tím, že Vandu už nechce nikdy vidět. To, že se Vanda snaží v Rakousku vydělat peníze na splacení dluhu, pro něj žádná polehčující okolnost nebyla. Právě naopak. Cítil se jako pitomec, že ho tak dlouho tahala za nos.

  S Vandou v podání Kristýny Hrušínské se v Ulici pořád něco děje. Užívá si to hlavně Luděk, kterého hraje Vasil Fridrich.

  Vanda v podání Kristýny Hrušínské Luďkovi (Vasil Fridrich) v Ulici ještě pěkně zatopí.

  Dějová linka jako víno, shodli se diváci, kteří si peripetie Vandy a Luďka dost oblíbili a pauzu, kterou si vyžádaly mateřské povinnosti Hrušínské, vnímali jako „hrozně dlouhou“. Už se nemohli dočkat dalších zvratů a více či méně bláznivých situací, které ti dva zažijí.

  Aktuálně se proto postava ztřeštěné Vandy hřeje na výsluní popularity, i když doma by takovou „stíhačku“ bral asi jen málokdo. Podobně tomu je i v případě Miloše Knoblocha v podání Jiřího Štrébla. Jeho andropauza a boj s ní diváky baví dost podobně. S napětím hltají vše, co v Ulici ztropí a velmi soucítí s jeho ženou Evou, kterou hraje Vanda Hybnerová.

  Co se obliby týče, předstihli Vanda s Ludím a Miloš s Evou i dříve velmi populární postavy jako byli třeba Bedřich Liška (Adrian Jastraban) s Aničkou (Ljuba Krbová) nebo Lumíra (Václav Svoboda) se Světlanou (Tereza Bebarová) nebo „baba“ Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová).

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...