Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vánoční Slováčková, růžová Špetlíková i akční Pazderková: Oblékala se v garážích!

  Na tiskovce Novy se blýskly Iva Pazderková, Ha Thanh Špetlíková i Anna Slováčková. | foto: Koláž Expres.cz

  Jestli si někdo zaslouží pochvalu, pak jsou to tváře Novy. Pár týdnů před svátky by si mohly vymyslet portfolio výmluv, proč nemůžou dorazit na tiskovou konferenci. Nemocnými ratolestmi počínaje, natáčením u konkurence nebo třeba covidem konče. Omluvenku nakonec nikdo neposlal. Dokonce ani Anna Slováčková (28), která na akci zazpívala svůj vánoční hit. Iva Pazderková (43) to stihla i přes to, že jela až z Olomouce. Což bylo při současném počasí a stavu silnic i dálnic hodně odvážné a rovná se to malému zázraku.

  Co se docházky na „povinné“ promo akce týče, mají tváře Novy jedničku s hvězdičkou. Obvykle nechybí nikdo, kdo je v kurzu, včetně velkých hvězd, které by si teoreticky mohly dovolit požadovat jisté výsady, třeba i protekční omluvenku. V podniku Město. Moře v pražských Holešovicích, kde se představovaly novinky jara 2024, tak bylo docela narváno!

  Přehled pořadů symbolicky odstartovala Anna Slováčková, která na pódiu odložila respirátor, jímž se celou dobu jistila. Vzhledem k onkologické léčbě nechce nic podcenit, zároveň se jí nikdo nemůže divit, že ráda vyrazí mezi lidi, když jí to aktuální zdravotní stav dovolí. Hvězda Ordinace v růžové zahradě ho sundala ještě jednou. Při focení, dodejme pro prudérní fanoušky, kteří by jich snad chtěli kárat za to, že hazarduje se zdravím, když chodí na hromadné akce.

  Anna Slováčková s Hanou Kusnjerovou

  Velkou loajálnost, nadšení pro věc i potřebou dávku víry ve šťastné konce prokázala také Iva Pazderková. Ta na tiskovku přijela z Olomouce, což je samo o sobě lán cesty. Navíc v době, kdy bylo Česko pod sněhem, o stavu silnic a dálnic ani nemluvě. Stihla to! I za cenu jistých obětí a kompromisů.

  Iva Pazderková zazáří na Nově hned ve dvou projektech.

  Kvůli Nově v obchodním centru po cestě stihla pořídit slušivý model, v němž na akci přišla, mávla rukou nad svým obutím a stihla se i převléct. Hvězdu Survivoru nic nezaskočí, a tak to absolvovala v podzemních garážích. A nalíčila se cestou v autě. Nová posila Ordinace v růžové zahradě prostě umí!

  Ha Thanh Špetlíková kvůli roli změnila barvu vlasů.

  Nechyběla ani další tvář seriálu Ha Thanh Špetlíková. Na místo určení dorazila s růžovou hlavou, až si někteří mysleli, že je „Růžovce“ věrná i v civilu a dělá jí reklamu na každém kroku. Za změnou image je však role v jiném projektu. I jí to ale náramně slušelo.

  Které další dámy na tiskovce Novy také nechyběly? Které z nich to nejvíc slušelo? Podívejte se v následující fotogalerii Expresu!

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz