Obří mejdan televize Nova: Přišel i ředitel ČT, krásky ze zpráv a bývalé hvězdy Novy

Kdo vše přišel na večírek Novy? | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Je to už pětadvacet let, co TV Nova zahájila vysílání. K této příležitosti 25. výročí uspořádala televize slavnostní večírek v Obecním domě, kam bylo pozváno přes tři tisíce hostů! Kdo dorazil a co se na akci bude dít? Naši reportéři vás o tom informují přímo z místa dění!

Právě začíná oslava 25. narozenin TV Nova. Nacházíme se před nádhernou budovou Obecního domu, kde už je vše nachystáno, a dokonce i okolí Obecního domu je zabrané pro účel události.

Provádět večerem bude Lucie Borhyová s Reyem Korantengem, místy se moderování chopí také Ondřej Sokol. 

Mezi prvními hosty, kteří dorazili, byl Václav Upír Krejčí s manželkou Zuzanou.

Václav Upír Krejčí

Právě přichází zpěvák David Kraus, který byl tváří prvního ročníku show Tvoje tvář má známý hlas. 

Večírek TV Nova.

Večírek TV Nova.

Dorazila také zpěvačka Heidi Janků či moderátor Martin Pouva, který do roku 2014 vedl televizní studio formule 1. Dnes moderuje Televizní noviny.

Heidi Janků jako host večírku TV Nova.

Heidi Janků jako host večírku TV Nova.

Jako další jsme odchytli modelku a moderátorku Ivetu Vítovou (za svobodna Lutovskou), která je na Nově už osmý rok. Hned za ní přišla například premiérova manželka Monika Babišová či bývalá hvězda Novy Pavlína Danková.

Monika Babišová
Pavlína Danková

Zpěvák Ondřej Ruml nám přiznal, že se díky Nově proslavil. „Je to můj úvod do showbyznysu. Před jedenácti lety jsem absolvoval X Factor,“ řekl nám Ondra. „Miloval jsem Ptákoviny!“ dodal.  

Dorazil také Pavel Poulíček, který byl legendou sportovní redakce, chvíli také moderoval soutěžní pořad Kolotoč. Pozvánku dostal i ředitel České televize Petr Dvořák.

Na rozhovor jsme ulovili herce Michala Holána. „Začínal jsem v Ordinaci v růžové zahradě. Pak jsem začal točit krimiseriál Policie Modrava,“ vzpomněl si na svoje začátky.

Přestože slibovaná show měla začít přesně v osm hodin večer, ještě těsně před osmou se trousily další slavné tváře. 

Právě přichází Inna Puhajková. „Jsem tam šest let, začátky byly hodně krušné, ale teď se tam cítím jako ryba ve vodě. Našla jsem se v tom,“ říká sporťačka, která vyhrála Miss Internet 2004 a proslavila se také vztahem s hokejistou Jaromírem Jágrem. „Z devadesáti procent jsem se tam setkala s vřelostí a přijetím. Našlo se tam ale deset procent, kde jsem zažila nepřejícnost a žárlivost,“ dodala k začátkům na Nově moderátorka.

Inna Puhajková

Na novácký večírek dorazila také Nikol Štíbrová. „Bylo mi asi patnáct a bylo to hrozně fajn, celou svou pubertu jsem strávila v Pojišťovně štěstí, takže jsem neměla čas na drogy a rokenrol,“ svěřila nám. „Už se jako herečka necítím, 3 v 1 mi stačí a ani nechodí nabídky,“ dodala blondýnka, která prozradila, že nejvíce milovala pořad Tele Tele.

Po osmé hodině večerní se ale brány Obecního domu uzavřely a večírek k oslavě 25. narozenin televize Nova pokračuje již jen v soukromí.

Fotogalerie

Anketa

Obří mejdan televize Nova: Přišel i ředitel ČT, krásky ze zpráv a bývalé hvězdy Novy

Super 29
Haha 19
Cože 14
Tvl 17
Komentáře