Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pro krásu se musí trpět! Slavné dámy dorazily na večírek v mrazu a dešti naboso

  Pro krásu se musí trpět! Slavné ženy vyrazily na únorový večírek televize Nova statečně naboso. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Co na tom, že je začátek února, venku chvílemi mrzne, chvílemi prší a pocitově je to horší než minus deset? TV Nova slaví pětadvacet let a uspořádala dlouho očekávaný večírek, na nějž pozvala mnoho osobností včetně řady celebrit. A protože taková akce předpokládá patřičný dress code, dámy se chtěly předvést v tom nejlepším světle, přece jen taková událost nebývá každý rok. A co se nejlépe hodí na velkolepý večírek? Sandály na holé noze!

  Pro krásu se musí trpět, toto známé rčení zná velmi dobře snad každá žena. Někdy se pro krásu musí bohužel i mrznout, což byl i případ slavnostní párty TV Nova, která se konala v honosných prostorách Obecního domu.

  Slavné dámy se na akci vypravily ve vší parádě a z valné většiny buď naboso ve střevíčkách, nebo v lepším případě v lodičkách, to proto, aby samozřejmě nejen dodržely dress code, ale aby se také převedly v co nejkrásnějším světle. Ať tak, či onak, teplo jim tedy rozhodně být nemohlo.

  Nikol Štíbrová, Inna Puhajková, Iveta Vítová (za svobodna Lutovská), Renata Langmannová, Jitka Schneiderová nebo premiérova manželka Monika Babišová, tyto všechny dámy, přestože vypadaly nádherně, bezpochyby zažívaly krušné chvilky, než přeběhly z vozu do prostor Obecního domu, a při pohledu na jejich bosé nohy byla člověku zima za ně!

  Herečka Jitka Schneiderová obula nádherné černé střevíce s řemínkem kolem kotníku. Přestože pohled na její nohy byl udivující, muselo to být pro krásnou herečku dost útrpné. Venku bylo pod nulou a navíc silně pršelo, pocitově muselo být tak minus pět stupňů.

  Jitka Schneiderová dodržela dress code, součástí ale bylo i nepohodlí v podobě krásných kožených sandálů.

  Jitka Schneiderová a její démonické nožky v kožených sandálech

  V částečně krytých sandálech si vyšla také Nikol Štíbrová, které byť koukaly jen špičky palců, musela v dešti mrznout. Sama se pak během rozhovoru u vchodu svěřila, že je jí hrozná zima. Do Obecního domu utíkala schovaná pod kabátem.

  Nikol Štíbrová cupkala v dešti schovaná pod kabátem a vymrznutím nemohla během rozhovoru při příchodu skoro ani mluvit.

  Nikol Štíbrová cupitá v semišových sandálech, které alespoň trochu chrání nohu před zimou.

  Při pohledu na delikátní stříbrné střevíce Moniky Babišové se tajil v mrazivém počasí doslova dech, a to nejen pro výšku podpatku.

  Manželka premiéra Babiše zvolila opravdu závratnou výši, ale když žijete na vysoké noze, umíte chodit i v jehlách. Babišová neztratila nic z jistoty ani na mokrých dlažebních kostkách, kde jehlový podpatek znamená téměř stoprocentní šanci smeknutí se.

  Monika Babišová obula vysoké sandály, což bylo i trochu nebezpečné. Mokré dlažební kostky velice kloužou, zvláště na jehlách.

  Monika Babišová si žije na vysoké noze, i co se týče obuvi. Ta sice vypadá krásně, ale na mokrých dlažebních kostkách je „jehla“ zkratkou k vymknutému kotníku.

  Inna Puhajková zase zvolila světlou antickou řízu s obřím rozparkem, kterou doplnila zlatými římskými sandály s řemínky kolem kotníku. Ačkoliv kombinace neměla chybu, chodidla krásné moderátorky musela zažívat mrazivý středověk!

  Inna Puhajková přišla jako antická bohyně, obula římské sandály a antickou řízu.

  Římské sandály Inny Puhajkové moc tepla v únoru neposkytnou, navíc mají tenkou podrážku a během deště se mezi šlapku a podešev může dostat voda. To pak zebe od nohou dost nepříjemně.

  Svými dokonalými sandály uchvátila také moderátorka Iveta Lutovská, podobně jako ostatní dámy se ale moc neohřála. Tedy alespoň od nohou, na horní části ji hřál chic kabát.

  Iveta Lutovská Vítová se alespoň mohla zahřát teplou bundou.

  Iveta Lutovská a její krásné sandály

  Podobně na tom byla modelka Renata Langmannová, která přišla v opravdu odvážných páskových sandálech a ještě měla krajkový top s rozhaleným kabátem. To její manžel, moderátor Ondřej Novotný, jistě byl rád, že je muž a budou mu stačit teplé mokasíny.

  Renata Langmannová musela mrznout, její manžel, moderátor Ondřej Novotný, má prostě štěstí, že je muž, tak nemusí nosit krajkové topy a otevřené sandálky.

  Zatímco manžel byl v klidu v mokasínách, Renata Langmannová vyrazila do zimy naboso.

  Snad dámy uvnitř dostaly alespoň nějaký pořádný uvítací nápoj, který je zahřál, aby kromě skvělé zábavy na největším večírku tohoto roku nedostaly navíc jako nechtěný suvenýr zánět močového měchýře.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:38 pátek 7. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   48
  • Haha
   22
  • Super
   19
  • Sladký
   11
  • Tvl
   11
  • Cože
   8
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...