jít naiDNES.cz

Obří večírek televize Nova: Čeká se tisícovka hostů, máme scénář večera!

Nejslavnější česká zprávařská dvojice: Lucie Borhyová a Rey Koranteng | foto: TV Nova

Je to neuvěřitelné, ale od prvního vysílání TV Nova uběhlo už celých pětadvacet let! A právě k této příležitosti televize uspořádá výroční večírek, který proběhne ve čtvrtek večer v prostorách pražského Obecního domu. Víme, kdo bude mezi pozvanými a jak bude slavnost probíhat!

Jubilejní luxusní večírek pořádá TV Nova k příležitosti své pětadvacetileté existence. Na slavnost bylo pozvaných na 3500 osobností, mezi nimiž jsou jak bývalé, tak současné novácké hvězdy.

Jaký tedy bude scénář večera? Brány Obecního domu se sice otevřou už v půl sedmé večer, ale očekává se, že VIP hosté se začnou sjíždět až od sedmé hodiny. Program pak začne ve dvacet hodin a celým večerem bude provázet střídavě Rey Koranteng, Lucie Borhyová a Ondřej Sokol.

Na úvod proběhne čtyřicetiminutová show, jakýsi průřez historií TV Nova. Patnáct nováckých tváří, mezi kterými nesmí chybět Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Patricie Solaříková nebo Aneta Krejčíková, zazpívá cover písně This is Us – To jsme my.

V rámci čtyřicetiminutové show se předvede řada zahraničních i českých umělců, mezi nimi také akrobaté.

Po skončení umělecké vložky bude volná zábava. Podávané nápoje budou ve stylu jednotlivých pořadů, které diváci na TV Nova vídali. Například nápoje ve tvaru dětských lahviček by měly odkazovat na pořad Malé lásky. Dále budou mít hosté možnost vyzkoušet si, jaké to je zazpívat si tak jako v soutěži The Voice Česko Slovensko.

Přestože pozvánku obdrželo kolem 3500 pozvaných, předpokládá se, že dorazí kolem 2500 hostů. Mezi nimi budou i bývalé hvězdy TV Nova jako Zbyněk Merunka. Mezi pozvanými byl i prezident republiky Miloš Zeman, který ale s díky odmítl.

Podle interních informací pozvánku nedostal k velkému překvapení Vladimír Železný, bývalý ředitel TV Nova. Na seznamu pozvaných nemá být podle informací Expres.cz ani Slávek Boura, zřejmě kvůli obvinění z pašování drog.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:45 7. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Tvl
  12
 • Super
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře