jít naiDNES.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Zamilovali se do sebe na hudebním festivalu. Jakmile Ian Newman (vpravo) zjistil, že Emmě nevadí, že se převléká za ženu, pochopil, že ona je ta pravá. | foto: reprofoto: Daily Mail

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande ale musel Ian Newman s pravdou ven. Přestože se obával nejhoršího, sebral odvahu a Emmě Sparre (za svobodna) přiznal, že se převléká za ženu. K Ianově údivu to jeho láska skousla, a tak byla svatba. Transvestita Ian se na veselku vystrojil do stejných šatů jako jeho vyvolená!

Na první pohled netradiční svatba nedávno proběhla v Anglii. Ian Newman (53) se na velký den vyšňořil jaksepatří a na místo oddání dorazil v dámských bílých šatech s korzetem a bez ramínek. Tím to ale zdaleka nekončí. Jeho vyvolená Emma Sparre-Newman k oltáři přišla v úplně stejném svatebním oděvu.

Bylo to legrační, protože Ian svatební šaty řešil víc než já. Mně se nakupovat nechtělo. Pak jsem si ale uvědomila, že to není jen můj den, ale také Ianův,“ nechala se slyšet Emma, která se o Ianově zálibě v přestrojování za ženu dozvěděla hned na druhé schůzce.

„Řekl jsem to Emmě na druhé schůzce a nevěděl, co čekat. Bál jsem se, že bude vyvádět a skončí to. Jakmile jsem pochopil, že jí moje převlékání nevadí, věděl jsem, že ona je ta pravá!“ vyjádřil se hudebník Ian Newman, který tušil již od dětství, že to má s oblékáním jinak.

Většinu dní Ian nosí černý kilt s tričkem. Doma se ale navléká do šatů s vycpávkami prsou a dokonce k tomu nosí lodičky. „Naše svatba patří k mým nejlepším dnům,“ svěřil se třiapadesátiletý transvestita.

Ian Newman se vystrojil do stejných šatů jako jeho žena Emma Sparre-Newman.

Ian Newman se s Emmou Sparre potkal poprvé před dvěma lety na hudebním festivalu a okamžitě se do sebe zamilovali. Přestože Emmu Ianovo převlékání překvapilo, rozhodla se do toho jít a dnes už si svého muže nedokáže představit v džínách a košili.

„To prostě není on!“ říká na jeho adresu Emma.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:57 10. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Tvl
  17
 • Super
  14
 • Sladký
  13
 • Haha
  11
 • Cože
  7
Komentáře