jít naiDNES.cz

Byl odporný a vlezlý! Tomáš Kraus popisuje rychnovského vraha, se kterým se fotil

Reportér televize Prima Tomáš Kraus se vyjádřil ke společným snímkům s Miloslavem D., který minulý týden chladnokrevně zavraždil svou manželku Helenu. A jeho slova jsou plná opovržení. Ačkoliv s vrahem z Rychnova nad Kněžnou jezdil pravidelně na zahraniční cesty, dneska se od něj distancuje!

Vrah z Rychnova nad Kněžnou měl dvě tváře. Na první pohled působil jako seriózní muž pracující v regionálních novinách. Doma se choval jako bezcitný tyran, jenž trápil svoje dvě dcery a manželku, kterou nakonec zastřelil v baru. Miloslav D. měl ještě jednou slabost, tou byly celebrity.

Dostat se do blízkosti známých tváří z televize mu umožňovalo jeho zaměstnání redaktora. Byl zván na různé zahraniční pracovní cesty, kde se fotil například s Innou Puhajkovou, Lucií Kovandovou, Petrem Jáklem, Davidem Moravcem nebo třeba s Tomášem Krausem.

A právě Kraus se rozhodl veřejně promluvit o vrahovi, s nímž se párkrát osobně setkal a společně se i vyfotili, zároveň se od něj distancoval.

„Protože se objevily fotografie, na kterých jsem s člověkem, jehož za jeho činy plně odsuzuji, musím reagovat. Když jenom pomyslím, že byl v mé blízkosti a já ho jako kolegu (to je šílený napsat, po tom všem) respektoval, všechno se ve mně svírá. Je mi zle z toho, co provedl. I když to té nebohé ženě život nevrátí a děti, které po tom hrůzném činu zůstaly, budou bez rodičů a do konce života si ponesou následky, musím reagovat na články, kde jsem v jeho blízkosti vyfocen,“ napsal Kraus, který se s Miloslavem D. seznámil na press tripech, během nichž vznikly inkriminované fotografie.

„Tuhle odpornou bestii bez jakéhokoliv svědomí jsem potkával na společných press tripech. Byl mi od začátku nepříjemný svou vlezlostí a snahou se za každou cenu přátelit. Ne, nebyl jsem nikdy jeho přítel ani známý, pouze ten, kdo ho potkával při pracovních příležitostech, stejně jako mnoho jiných. Omlouvám se všem, že tohle píšu, ale já musím. Fotky, které se vyrojily na internetu a u kterých je zmiňováno moje jméno, mě strašně vytočily a věřte, že mi je z toho opravdu zle!“ píše Kraus, který rychnovskému vrahovi poslal drsný vzkaz.

„Ty sráči, za to, co jsi udělal (ty nejsi chlap, ale zamindrákovaná lůza, která kvůli svému nízkému sebevědomí, sobectví a nedospělosti nezvládla rozchod s milující ženou, a to, že tě tvoje vlastní děti nenávidí za všechno to, co s tebou ony i jejich máma zažívaly za peklo), doufám, že dostaneš spravedlivý trest. Oko za oko, zub za zub, takoví jako ty si zaslouží stejný konec, jaký druhému způsobili,“ dodal Kraus, který si přeje jedno, a to, aby se všechny jeho společné fotografie s Miloslavem D. skartovaly a přestaly existovat.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat