jít naiDNES.cz

Tomáš Ujfaluši v Telebritách: Mám plný telefon holek, ale doma žádnou

Tomáš Ujfaluši s manželkou Kateřinou a dcerou. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt

Fotbalista Tomáš Ujfaluši (39) je stále velmi žádaný. Jak v Telebritách přiznal, jeho telefon je doslova nabitý čísly na modelky a krásky z českého showbyznysu, jenže zájem je z jeho strany nulový. Ke štěstí mu totiž stačí manželka, kterou v minulosti podváděl. Bude se snad konat comeback?

Fotbalista Tomáš Ujfaluši se kromě fotbalových úspěchů proslavil skandály. Mezi ten nejslavnější patří mejdan se spoluhráči na hotelu, kam si nechali zavolat dámskou společnost. Kauza se poté řešila několik měsíců a Tomáš z ní žije v podstatě dodnes.

V Telebritách přiznal, že svá telecí léta má už dávno za sebou a ačkoli je jeho mobil nabitý čísly na ty nejkrásnější ženy, nemá potřebu se s nimi hrnout do vztahu. Je spokojený sám a když chce dámskou společnost, obrátí se na svou ženu Kateřinu nebo některou ze svých kamarádek.

Nejvíc času ale věnuje jediné - a tou je jeho desetiletá dcera Kateřina. Ta totiž dostala roli Broučka v úspěšném muzikálu Ferda Mravenec. Tomáš dcerku plně podporuje a doprovází na veškeré představení a zkoušky. „Nevím po kom z nás to má, ale umí zpívat jako skřivánek. Musím přiznat, že se mi písničky z Ferdy dostaly pod kůži a občas se přistihnu, jak si je prozpěvuji v autě,“ směje se pyšný táta.

Celý rozhovor z Tomášem zde:

„Jsme asi taková výjimka. Fungujeme jako bychom se nerozvedli. Vídáme se v podstatě každý den,“ řekl Tomáš pro Telebrity a dodal, že ženu na vážný vztah by znovu už nikdy nechtěl. „Nemám na jinou ženu čas. Kontaktů na ženy mám spoustu, ale mít někoho po svém boku prostě nechci,“ upřesnil a lehce naznačil, že má problém s věrností.

„Ženy hrozně prudí. Chtějí nás jen pro sebe, ale my máme rádi všechny ženy,“ zasmál se a na závěr přiznal, že by si svou manželku klidně znovu vzal. „Už bych tak hodnou holku nenašel. Tak proč ne.“

Ujfalušiho tak zřejmě po boku jiné ženy už nikdy neuvidíme. A pokud ano, rozhodně s ním nevydrží do dalšího dne.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  28
 • Cože
  16
 • Super
  15
 • Trapas
  14
 • Tvl
  12
 • Haha
  10
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře