jít naiDNES.cz

Tomáš Savka z první SuperStar: Rád bych se setkal s Anetou Langerovou

Ačkoliv měl na sobě Savka na míru šitý smoking, i tak vypadal jako hospodský rváč. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Byl jednou z hvězd první řady SuperStar. Finalisté se proslavili, měli vyprodané koncerty, fanoušci se o ně rvali. Ale o většině po patnácti letech není ani vidu, ani slechu. To Tomáš Savka (35) u hudby sice zůstal, ale přece jen se mu zastesklo po soutěžících, zvláště po Anetě Langerové (32).

Býval fešákem první řady SuperStar, užíval si pozornosti fanynek, byl ještě mladý a sláva mu možná vlezla trochu do hlavy. Ale poté, co se ten opar výjimečnosti vypařil, najednou si uvědomil, že by měl nějak život posunout dál.

„Bylo to neskutečné, co jsme s dalšími finalisty zažívali. Najednou ze dne na den se z vás stane hvězda, všichni vás poznávají. Ale brzy jsme pochopili, že to nebude napořád. Já si řekl, že bych chtěl v hudbě pokračovat, proto jsem se přihlásil na konzervatoř,“ rozpovídal se Tomáš Savka pro Expres na finále Muže roku v Náchodě.

Kvůli studiu se vytratil z očí fanoušků, ale nakonec dal přece jen o sobě vědět. Začal se ukazovat v muzikálech, které mu otevřely zpět bránu do českého showbyznysu. Jen už byl starší a moudřejší, nechtěl zpět tu slávu, ale chtěl se doopravdy zpěvem živit na vysoké úrovni.

To se mu dodnes daří, a to jako jednomu z mála z finalistů SuperStar. A také jako jeden z mála nedělal žádné skandály, žije rodinným životem, neobráží večírky a nerandí s modelkami.

Za ženu si vzal o jedenáct let starší tanečnici, s níž má dceru.

„Miluji svou rodinu, nikdy jsem se nechtěl ukazovat na večírcích. Vlastně ani nic nevím o dalších finalistech. Když bylo setkání po patnácti letech, nebyl jsem tam, měl jsem práci. Já jsem radši doma, s rodinou. Jediné, co mě mrzí, že jsem se neviděl s Anetou Langerovou, tu bych rád viděl a popovídal si,“ otevřel se v rozhovoru.

Jestli k setkání dojde, je ve hvězdách, ale je v něm stále ten mladík, co miluje víno, ženy, zpěv, jen už na ty doby rád vzpomíná pěkně s odstupem. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat