Řepka: Dokázal jsem toho více než tři čtvrtě Čechů, na vězení jsem připravený

15. března

Tomáš Řepka je vynikající sportovec a v osobním životě – když zrovna nepořvává na trávníku – taky jeden z nejsrdečnějších. Těžko hádat, co se stalo, že se nechal zlanařit k takovým podlostem jako podání falešného inzerátu na svou bývalou manželku Vlaďku Erbovou. | foto: MAFRA

Za více než dvacet let v profesionálním fotbale si vydělal několik set milionů korun. Teď je Řepka (45) podle svých slov na mizině a musí mu finančně vypomáhat i jeho maminka. Navíc bývalému reprezentantovi reálně hrozí, že si brzy vyzkouší drsný život ve vězení. Řepka tvrdí, že je i na něco takového připraven a kriminál unese.

Jméno bývalého sparťanského kapitána Tomáše Řepky figuruje v několika ostře sledovaných kauzách. Je souzen kvůli zanedbání povinné výživy a také kvůli zpronevěře mercedesu. Předtím soud řešil také jeho internetové útoky na jeho bývalou manželku Vlaďku Erbovou.

V únoru soud pro Prahu 6 Řepku odsoudil na patnáct měsíců do věznice s ostrahou. Rozsudek je zatím nepravomocný, ale zdá se, že Řepka se s tím, že dost možná půjde do kriminálu, začíná pomalu smiřovat.

„Já jsem duševně připravený na cokoli. Já vím, jaký jsem, vím, že tři čtvrtiny lidí v téhle zemi nedokázalo to, co já. A jestli je ten trest oprávněný, nebo ne, to už musím nechat na rozhodnutí soudu. Určitě ale přijmu verdikt soudu, ať bude jakýkoli, se vztyčenou hlavou,“ řekl Řepka odhodlaně v rozhovoru pro Lidové noviny.

Bývalý reprezentační obránce přiznal, že stále doufá, že do vězení nakonec nebude muset. „A když, tak to unesu, jako to unesli lidi přede mnou. Nebudu první ani poslední,“ dodává Řepka.

Zajímavé je, že i přes to všechno Řepka tvrdí, že zažívá hezké životní období, zejména pak díky partnerce. 

„Žiju naplno.Takhle jsem si to vždycky představoval. Cítím se ve vztahu s Kateřinou (Kristelovou) úplně nejlíp ve svém životě. Je to opravdový vztah, bez kliček a manévrů,“ vysvětluje Řepka, který ještě dodal, že jeho předešlé vztahy byly hrozné.

Fotogalerie

Anketa

Řepka: Dokázal jsem toho více než tři čtvrtě Čechů, na vězení jsem připravený

Super 26
Haha 226
Cože 17
Tvl 22
Komentáře