Řepka už je ve vězení: My tě sežereme, budeš nám tu kouřit, řvali na něj vězni z oken

27. května
Tomáši Řepkovi (45) ležel svět u nohou. Vydělal stovky milionů, tleskaly mu plné tribuny, každý se s ním chtěl vyfotit. Jeho život se ale s léty od základů změnil. Slavný fotbalista vyměnil dres za vězeňský mundúr a za huronského pokřiku spoluvězňů nastoupil do vězení v Praze-Ruzyni. Za zpronevěru a poškození exmanželky Vlaďky Erbové formou smyšlených erotických inzerátů si má odsedět dohromady 2,5 roku.

Tomáš Řepka do vězení v Praze-Ruzyni dorazil něco po půl druhé odpoledne. Protože se chtěl vyhnout pozornosti přítomných fotografů, zvolil pohodlný transport, o který se postaral jeho kamarád vlastnící černý mercedes. 

Jím celkem nepozorovaně do věznice přijel.

O několik minut později na místo dorazila i Kateřina Kristelová ve svém voze. Ta o titulní strany také nestála a dělala všechno pro to, aby zmizela z dohledu, což se jí po chvíli také podařilo.

„Já to beru jako další životní etapu. Tím se pomyslně uzavře nějaký můj kruh. Je to zúčtování mého života, pak se vrátím a budu čistý,“ řekl Řepka v rozhovoru pro Top Star. Strach z vězení prý nemá, šel tam údajně se vztyčenou hlavou.

„Byli tam slavní fotbalisti, byli tam slavní umělci, řekni mi, kdo tam dneska v téhle zemi nebyl?“ ptal se Tomáš během rozhovoru. I když tvrdí, že se pobytu za mřížemi nebojí, přece jen je to něco doposud nepoznaného.

Spoluvězni se Řepkovi postarali o triumfální přivítání. „Řepko, my tě sežereme. Budeš nám tu kouřit č.....,“ pokřikovali na fotbalistu ze zamřížovaných oken do ulice.

Fotogalerie

Komentáře