Vězení jako zlatý důl! Řepka na svém trestu může vydělat miliony

Dva a půl roku by měl Tomáš Řepka za zpronevěru a pornoinzeráty, které vyrobil jménem své exmanželky Vlaďky Erbové, strávit ve vězení. Jestliže se to na první pohled zdá jako pád na dno, na svém nedobrovolném pobytu za mřížemi by mohl exfotbalista vydělat, podobně jako jiný slavný vězeň – Jiří Kajínek. Jeho v pořadí pátá knížka by mu mohla vydělat miliony.

Tomáš Řepka sice letos v lednu oslavil teprve 45. narozeniny, již ale stihl napsat čtyři autobiografie. Rozhodně to ale nemusejí být ty poslední. Už nyní se dá předpokládat, že se o pobytu ve vězení po svém propuštění rozepíše.

„Mám hodně moc nabídek na knihu, mám i ten filmový projekt, vrátím se zpátky k fotbalu, který jsem dělal doteď,“ prozradil v rozhovoru pro Top Star Řepka, který by na své v pořadí páté knížce mohl vydělat majlant.

Ačkoliv jeho poslední dvě knížky, v nichž nešetřil špínou na svou druhou exmanželku Vlaďku Erbovou, nebyly tak úspěšné jako ty předešlé, tato by mohla trumfnout i jeho první biografii, za niž tehdy údajně inkasoval miliony. 

Je jenom otázkou, zda mu rychle vydělané miliony budou stát za dlouhé měsíce strávené za katrem, rozhodně by ale nebyl prvním, kdo by zužitkoval svou minulost z místa, kam se většina z nás nikdy nepodívá.

Na to si ale bude muset odpovědět už sám Tomáš Řepka, jemuž se povedlo prošustrovat jmění, o kterém se běžným smrtelníkům ani nezdá. Částka dosahovala stovek milionů korun.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat