jít naiDNES.cz

Ruzyňská věznice nemusí být poslední. Řepku možná čeká stěhování!

Tomáš Řepka sice k výkonu trestu odnětí svobody za zpronevěru a internetové útoky na svou exmanželku Vlaďku Erbovou nastoupil do ruzyňské věznice, nemusí to být ale poslední vězení, se kterým se seznámí zevnitř. S největší pravděpodobností bude zařazen do jiné věznice.

Dva a půl roku by měl Tomáš Řepka strávit ve vězení s ostrahou. A je otázkou, kde si bude svůj trest odpykávat. Exfotbalista má sice nastoupit do ruzyňské věznice, to ale nic neznamená. Jelikož má Řepka trvalé bydliště v Praze 6, jde jenom o jeho nástupní místo.

Do stejné věznice nastupují totiž všichni trestanci z Prahy 1, 5, 6 a 7, také z Berouna, Kladna, Nymburka, Prahy-východ, Prahy-západ, Příbrami a Rakovníka. Nedá se tak předpokládat, že by se Řepka v ruzyňské věznici zdržel. Král Prahy tak může hlavní město načas opustit.

Co ho tedy čeká? Poté, co projde důkladnou prohlídkou a vyfasuje vězeňský mundúr, bude zařazený do takzvaného „nástupáku“, což je oddělení, kde bude čekat, až se rozhodne o jeho stěhování do konečné věznice. Na tomto oddělení by mohl strávit klidně až čtrnáct dní. Například Marek Dalík, jehož ze stejné věznice stěhovali do Znojma, tam strávil deset dní.

Jelikož se v „nástupáku“ příliš trestanci nerozdělují, Řepka může přijít do styku s odsouzenými přinejlepším s abstinenčními příznaky. Tam by si exfotbalista přátele rozhodně dělat neměl a rozhodně by neměl nikomu nic půjčovat. Je totiž na sto procent jisté, že by šlo o dar, a ne o půjčku.

Řepka bude moct požádat, aby v ruzyňské věznici zůstal, nebo zažádat, aby ho zařadili do jiné věznice, kterou si sám vybere.

Necháme se překvapit, ve které věznici Tomáš Řepka nakonec skončí a jak dlouho si tam s pokorou a úctou pobude.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 24. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  69
 • Haha
  49
 • Tvl
  40
 • Trapas
  33
 • Sladký
  31
 • Cože
  29
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

jít naiDNES.cz