Jak je to s beznadějně vyprodanými tričky Tomáše Řepky? Dobrý tah Kateřiny!

Máte-li zájem o trička z edice Tomáše Řepky, musíte si pospíšit. Přestože jsou beznadějně vyprodaná, zbývá stále ještě posledních pár kousků. A to již několik měsíců v kuse!

Buď je Tomáš Řepka geniální obchodník, nebo Kateřina Kristelová špatná marketérka. K takovému závěru dojde každý, kdo sleduje instagramové profily obou zmíněných. V posledních měsících se na nich totiž pravidelně objevují výzvy pro fanoušky, že právě byla na exfotbalistově e-shopu naskladněná poslední várka triček, která jsou ale beznadějně vyprodaná.

„Moje kolekce triček je naskladněná na e-shopu. Objednávejte, tričko vám dorazí domů s fotkou s podpisem, originálně zabalené. Některá jsou pro velký zájem vyprodaná, ale edice Captain a tak dále, včetně ženských triček, ta ještě v pár kusech jsou,“ píše se ve výzvě, kterou Kristelová před několika dny zveřejnila na Instagramu Tomáše Řepky.

Když se ale podíváte na e-shop, zjistíte, že ze čtrnácti typů triček jsou vyprodaná jenom tři, tudíž výběr je stále veliký.

Otázkou zůstává, zda jsou na skladě opravdu jenom poslední kousky, nebo jde jenom o marketingový trik, jak přilákat nové zájemce.

Pokud by se totiž trička prodávala s takovou rychlostí, jak Kristelová s Řepkou tvrdí, že se vyprodávají další a další várky, po ulicích by chodili lidé jenom v tričkách bývalého stopera a Řepka by si brzy prodejem triček, kdy jeden kus stojí téměř 1300 korun, vydělal za chvíli víc než svým fotbalovým umem.

Připomíná nám to trošku vyprodané koncerty Leoše Mareše, kdy ještě v den akce jsou k sehnání lístky snad do všech sektorů.

Nutno ale říct, že i tento způsob marketingu může fungovat. Zvážit by ho mohl určitě bývalý gólman Dominik Hašek se svým Smartym. Cokoliv zkusí, bude určitě lepší cesta než ta, kterou se Dominátor vydal. Proti němu je i Kristelová stále velký břídil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 22. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  105
 • Trapas
  50
 • Super
  18
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Komentáře