jít naiDNES.cz

Podvod na syna! Řepka dával Tommasovi peníze bokem a vydával je za alimenty

Zdá se, že vztahy mezi bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (45) a jeho synem Tommasem (18) jsou nenávratně poškozeny. Podle mladíka totiž otec rozjel velice nekalou hru! Dával mu peníze bokem a vydával je poté za alimenty. Tommaso o něčem takovém ale neměl ani tušení.

Během úterního soudu, který řešil Řepkův přečin zanedbání povinné výživy, nastala pasáž, kdy soudkyně četla vyjádření syna Tomáše Řepky Tommasa. 

V tomto vyjádření se píše, že Řepka dal v minulosti svému tehdy ještě nezletilému synovi k podpisu jakýsi papír, kde byly uvedeny různé částky, ale nepsalo se zde nic o alimentech. Řepka se prý tvářil, že synovi dává peníze z dobré vůle a bokem. Nakonec je ale díky podepsanému papíru vydával za alimenty.

„Podstrčil mi někdy v autě papír, na kterém byly čtyři částky, abych ho podepsal. Pak dopsal, že jde o alimenty, a připsal i další částky. Nebyly to alimenty. Když mi ty peníze dával, říkal: ‚Na, tady máš kapesné.‘ Pokud by šlo o alimenty, dal bych je mamce,“ stojí ve vyjádření Řepkova osmnáctiletého syna Tommasa.

Tomáš Řepka u soudu

Tomáš Řepka u soudu

V dokumentu dále mladík uvádí, že svému otci už další šanci dávat nechce a nehodlá se s ním stýkat. Naposledy se viděli v prosinci 2017 na jistém galavečeru.

Tommasovi, který hraje v současné době fotbal za pražský Motorlet, hodně vadí také to, že Řepka se začal k jeho matce Renátě chovat velice hrubě. 

„Před časem začal mamku urážet, hodně mě to štve. Vůbec s ním nekomunikuji. Nechci mu už dávat šanci,“ svěřil se Řepka junior.

Tommaso Řepka hraje v současné době za Motorlet.

Tommaso Řepka hraje v současné době za Motorlet.

Tomáš Řepka u soudu přiznal, že svým dětem doopravdy dával podepsat papíry týkající se peněz. Prý ale z toho důvodu, že nevěřil své první ženě Renátě. Ta u soudu sdělila, že její exmanžel nebyl v kontaktu se svými dětmi dlouhých sedm let a problém byl na jeho straně.

Bývalý fotbalový reprezentant se u soudu pochlubil, že se mu povedlo navázat kontakt s dcerou Veronikou, sám ale uznal, že vztahy se synem Tommasem jsou na bodu mrazu. 

A po tom, co dnes zaznělo, je dost možné, že se „teplota“ nezmění...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:57 10. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  158
 • Super
  26
 • Tvl
  25
 • Haha
  23
 • Cože
  20
 • Sladký
  18
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat