Podvod na syna! Řepka dával Tommasovi peníze bokem a vydával je za alimenty

Zdá se, že vztahy mezi bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (45) a jeho synem Tommasem (18) jsou nenávratně poškozeny. Podle mladíka totiž otec rozjel velice nekalou hru! Dával mu peníze bokem a vydával je poté za alimenty. Tommaso o něčem takovém ale neměl ani tušení.

Během úterního soudu, který řešil Řepkův přečin zanedbání povinné výživy, nastala pasáž, kdy soudkyně četla vyjádření syna Tomáše Řepky Tommasa. 

V tomto vyjádření se píše, že Řepka dal v minulosti svému tehdy ještě nezletilému synovi k podpisu jakýsi papír, kde byly uvedeny různé částky, ale nepsalo se zde nic o alimentech. Řepka se prý tvářil, že synovi dává peníze z dobré vůle a bokem. Nakonec je ale díky podepsanému papíru vydával za alimenty.

„Podstrčil mi někdy v autě papír, na kterém byly čtyři částky, abych ho podepsal. Pak dopsal, že jde o alimenty, a připsal i další částky. Nebyly to alimenty. Když mi ty peníze dával, říkal: ‚Na, tady máš kapesné.‘ Pokud by šlo o alimenty, dal bych je mamce,“ stojí ve vyjádření Řepkova osmnáctiletého syna Tommasa.

Tomáš Řepka u soudu

Tomáš Řepka u soudu

V dokumentu dále mladík uvádí, že svému otci už další šanci dávat nechce a nehodlá se s ním stýkat. Naposledy se viděli v prosinci 2017 na jistém galavečeru.

Tommasovi, který hraje v současné době fotbal za pražský Motorlet, hodně vadí také to, že Řepka se začal k jeho matce Renátě chovat velice hrubě. 

„Před časem začal mamku urážet, hodně mě to štve. Vůbec s ním nekomunikuji. Nechci mu už dávat šanci,“ svěřil se Řepka junior.

Tommaso Řepka hraje v současné době za Motorlet.

Tommaso Řepka hraje v současné době za Motorlet.

Tomáš Řepka u soudu přiznal, že svým dětem doopravdy dával podepsat papíry týkající se peněz. Prý ale z toho důvodu, že nevěřil své první ženě Renátě. Ta u soudu sdělila, že její exmanžel nebyl v kontaktu se svými dětmi dlouhých sedm let a problém byl na jeho straně.

Bývalý fotbalový reprezentant se u soudu pochlubil, že se mu povedlo navázat kontakt s dcerou Veronikou, sám ale uznal, že vztahy se synem Tommasem jsou na bodu mrazu. 

A po tom, co dnes zaznělo, je dost možné, že se „teplota“ nezmění...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat