Syn půjde na led, říká Erbová s dresem Gulašiho. Co na to Řepka?

Vlaďka Erbová přiznala, že Markus chce jít ve stopách Gulašiho. | foto: Instagram, Profimedia.cz

Po rozchodu s Tomášem Řepkou (43) se Vlaďka Erbová (35) odstěhovala do Brna, kde její aktuální partner Michal Gulaši hraje za brněnskou Kometu. A právě hokeji díky svému milenci dost propadla. Dokonce natolik, že ze svého syna chce hokejistu. Co na to asi říká otec Markuse a bývalý fotbalový reprezentant?

Modelka Vlaďka Erbová po rozchodu s Tomášem Řepkou celý svůj život podřídila aktuálnímu partnerovi Michalovi Gulašimu. Přestěhovala se za ním do Brna, vzdala se života v záři reflektorů a fotbalový míč vyměnila za puk.

Přitom ještě před pár lety vysedávala na fotbalové tribuně a hrdě nosila dres se jménem Řepka. Nyní fandí v hokejovém stadionu společně se svými dětmi a dresem číslo čtyřiadvacet, který nosí Gulaši.

Děti Erbové podporují jejího milence.

Děti Erbové podporují jejího milence.

Tedy až na malého Markuse, který partnera maminky podporuje se jménem svého otce na zádech. „Markus je Řepka a bude vždy. Jeho táta byl výborný stoper. Markus jednou, když půjde na led, tak s číslem 2... I můj partner léta hraje s číslem po svém otci,“ odepsala modelka zvědavým fanouškům na dotaz, proč má Makus jako jediný jiný dres a naznačila, že její syn nepůjde ve stopách Řepky, ale právě Gulašiho.

Erbová přiznala, že se její syn bude věnovat hokeji.

Erbová přiznala, že se její syn bude věnovat hokeji.

„Markus má rád hokej,“ dodala s tím, že právě na ledě vidí jeho budoucnost.

Zda-li tohle ví jeho otec a bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka, musí ho to jistě velmi mrzet. O to víc, když se kopačky v rodině Řepky dědí z generace na generaci. Fotbalu se totiž věnoval i otec známého bouřliváka Petr Vokáč.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 sobota 26. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
Komentáře