jít naiDNES.cz

Tomáš Řepka dnes opět stane před soudem. Tentokrát ale půjde o miliony

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka (45) je u soudu skoro jako doma. Dluhy, zpronevěra, pornoinzeráty, to všechno už v nedávné minulosti musel vysvětlovat. Dnes odpoledne ho čeká další soudní stání, během něhož se bude řešit, proč neplatí alimenty na děti z prvního manželství s Renátou Řepkovou. A jde o pořádný balík! Spor s jeho druhou manželkou Vlaďkou Erbovou je oproti tomu jen hádka o drobné!

Rozvedeni jsou už několik dlouhých let, přesto jejich boj nekončí. Obvodní soud pro Prahu 6 dnes bude projednávat, proč Tomáš Řepka neplatí alimenty na dceru Veroniku (22) a syna Tomassa (18). Celková částka se vyšplhala na téměř dva a půl milionu korun.

Spor mezi Renátou Řepkovou a jejím exmanželem Tomášem Řepkou se táhne už několik let. Fotbalista několikrát požadoval snížení výživného. V době, kdy se manželé rozváděli, měl Řepka na své děti platit celkem 131 tisíc korun měsíčně.

Peníze ale nedával ani ve chvíli, kdy došlo k požadovanému snížení a měl na obě děti dohromady posílat celkem padesát tisíc. 

V průběhu let tak jeho dluh vůči exmanželce a jeho dětem rostl až do milionových výšin.

Ozve se Renata Řepková?

Renáta Řepková, první manželka bývalého fotbalového reprezentanta Tomáše Řepky

Naposledy Řepka stanul před soudem minulý čtvrtek. To Městský soud v Brně projednával jeho dluh na alimentech na syna Markuse (6), kterého má s druhou manželkou Vlaďkou Erbovou. 

Oproti tomu, co dluží první ženě Renátě, šlo ale jen o „drobné“, konkrétně o 175 tisíc korun. 

Řepka u soudu řekl, že na zaplacení nemá, a prohlásil, že je nezaměstnatelný. Soudce se nad ním slitoval a výrazně mu snížil alimenty. Díky tomu Řepka Erbové dluží už jen necelých dvacet tisíc.

Bude soud stejně shovívavý i dnes? Sledujte Expres.cz!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:56 10. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  45
 • Haha
  39
 • Super
  21
 • Tvl
  18
 • Cože
  16
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat