Panenka se zastal Řepky: Udělal chybu a je ochotný za ni trošku pykat!

Tomáš Řepka se může radovat. Antonín Panenka ho neodsuzuje. | foto: Herminapress

Antonín Panenka okomentoval chování Tomáše Řepky, který i jeho jméno zatáhl do svých soudních sporů. A kupodivu nejde o slova kritiky, ale pochopení. Bývalý fotbalový internacionál je prý dokonce ochotný Řepkovi poskytnout pomocnou ruku.

Mistr Evropy z roku 1976 a dlouholetý člen z celebrit složeného fotbalového týmu Amfora Antonín Panenka promluvil o Tomášovi Řepkovi, který svou výpovědí u soudu zatáhl celý VIP tým do kauzy pornoinzerátů, které měl Řepka podle státního zástupce společně se svou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou vytvořit jménem své exmanželky Vlaďky Erbové.

Ačkoliv u soudu Řepka řekl, že je možné, že inzeráty, které byly založené z hotelu Légère Hotel Luxembourg, kde v tu dobu pobývali i členové Amfory, někdo z členů týmu vyrobil, aby Řepkovi uškodil, Panenka se prý na Řepku nezlobí.

„Já tyto věci velmi nerad hodnotím. Je to jeho problém a záležitost. Řešil to trošku nešťastně tím, že zmínil jméno Amfory, jelikož nikdo z Amfory s tím nemá nic společného. Bylo to od něj nešťastné vyjádření,“ sdělil Expresu Panenka s tím, že Řepkovi ani nehodlá vyčinit.

„Jsem jenom řadový hráč. On tam zmínil některá jména, což nebylo dobře. Je to velmi nešťastná záležitost,“ myslí si exkanonýr.

Znamená to tedy, že mezi ně Řepka už nesmí?

„Proč bychom ho mezi sebe nebrali? Každý může někdy udělat chybu. Nevyjádřil se zrovna košer, ale je to přece jenom sportovec. My sportovci s takovými věcmi problém nemáme, jako umělci a lidi z jiných branží,“ vysvětluje Panenka.

Také se nám přiznal, že s Řepkou kauzu řešil. „Když se někde potkáme, tak na to přijde řeč, ale on je nad věcí. Uvědomil si, že udělal chybu, a myslím si, že je dokonce ochotný za to trošku pykat. Podle mě se to rozplyne jako všechny ostatní aféry, které známe. Kdyby ale potřeboval nějakou morální pomoc, všichni mu pomůžeme. Jsem pro mu pomoct,“ uzavřel Panenka na charitativním golfovém turnaji, který pořádala nadace Kapky naděje Venduly Pizingerové společně s týmem hvězd HC Olymp Martina Dejdara.

Tam ale pro jistotu Řepka pozvaný nebyl. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:48 20. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  79
 • Super
  24
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat